Hellgate: London'un Fişi Çekiliyor

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yılın en büyük fiyaskolarından biri olan Hellgate: London, sıkıntılı geçen bir yılın ardından kapılarını kapatma kararı aldı.

"Diablo'nun yapımcılarından..." sloganıyla büyük beklentiye neden olan Hellgate: London, istenen başarıyı yakalayamayınca eski Blizzard North çalışanlarından kurulu Flagship Studios'un sonunu getirdi. Online içeriği de bulunan oyunun haklarını alan Namco Bandai de anlaşılan beklediğini bulamadı ve oyunun sunucularının Şubat 2009'da kapatılacağını duyurdu. Namco Bandai tarafından oyunculara jest olarak ücretsiz sunulan online sunucularda bu aksiyon RPG oyununu denemek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Hellgate: London ile hüsran yaşayan Flagship çalışanları ise, şimdilerde Runic Games adıyla yeni aksiyon RPG oyunları geliştirebileceği bir stüdyo açtı.
hellgate-longon.jpg
:: Hellgate: London oynadınız mı?

Bilgi İçin : Hellgate: London
Yazan : Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Oynadığım ilk dakikalarda! ağzım açık bir şekilde! Bu nedir dedim ya! Grafikler iyi hoş ama oyun sanki spastikler için yapılmış gibi. Anlayamadım ki gerçekten büyük bir hevesle kurmuştum...

h_emre_s

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oynadığım ilk dakikalarda! ağzım açık bir şekilde! Bu nedir dedim ya! Grafikler iyi hoş ama oyun sanki spastikler için yapılmış gibi. Anlayamadım ki gerçekten büyük bir hevesle kurmuştum...

bende beli bir sure sonra insanı sıkıyor