Headset & Mouse & Klavye Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Herkese merhabalar,

Bi kaç gündür mouse & klavye, headset araştırıyorum... Daha önce hep ses sistemi kullandığım için headset konusunda gerçekten hiçbir markayı bilmiyorum (deneyimlemedim) bu yüzden de güvenemiyorum. Özel olarak istediğim tek ayrıntı USB girişli olması. Ve uzun süreli kullanımda kulağı ağrıtmazsa harika olur. Bölümüm gereği neredeyse 15 saat bilgisayar ile ilgileniyorum, şu an normal bi kulaklığımı bluetooth ile bağlıyorum bilgisayara, o da uzun süre takınca kulağı ağrıtan bir model...

Mouse'a gelirsek aklımda Razer Basilisk var. FPS için çok iyi olduğu söyleniyor yorumlara göre... Steelseries markasına oldum olası ısınamadım. (Sadece mouse için konuşuyorum.) Masaüstümde Logitech kullanıyorum ama memnun olduğum söylenemez.

Klavye olarak da Razer Ornata Chroma düşünüyorum. Bilek koyma yeri beni baya cezbetti. Daha iyi önerileriniz varsa lütfen yazın.

Üçüne de 500TL maksimum bütçem olacak, buna göre aklınızda daha iyi öneriler veya bu cihazlardan herhangi birini kullanıyorsanız bilgi verirseniz çok iyi olur.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Son düzenleme: