HDMI ve VGA Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Esad Bal

Üyecik
Arkadaşlar geçen gün vatan'dan bir pc toplamıştım. Pc elime 2 günde ulaştı. Monitörle birlikte almıştım.Kasa eve geldiginde kasanın içinden vga kablosu çıktı. Fakat monitör hem vga hem hdmı girişliydi. Ben hemen gidip vatana bir adet hdmı kablosu aldım. Eve geldim hdmı kablosunu taktım ama monitör algılamadı iyice de itirdim oturması için ama olmadı. Daha sonra vga kablosunu kasaya ve daha sonra monitöre bağladım ve birden monitör algıladı tam ne güzel algıladı diye sevinecekken ekrana bi baktım ki ne göreyim ekran sağ tarafa azıcık kayık duruyo sanki sığamamış gibi ama sol tarafta da bi o kadar boşluk yani siyah ekran var. Ayrıca ekranın altında bazen mavi bir titreme oluyor. Şimdi monitörde sıkıntı var diyeceksiniz ama bence yok çünkü ilk açıldığında benq(markası) logosu çıktıgında ekran sağa kaymıyor ve sol taraf siyah ekran olmuyor tam ortasında duruyor. Belki vga dan dolayı oluyor. Hdmı açamadığım için olur mi olmaz mi bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Not: Benq 21.5 Gw2270h 1920x1080 Vga 2xhdmı 5ms Siyah Led Monitör - n11.com <---- monitör linki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada monitörü vatandan aldım sadece link boyle:)

Son düzenleme:
stat counter