Hdmi to VGA ile laptop umu eski vga monitorume bagladim ama goruntu gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet435626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben laptop a hdmi to vga ile eski monitörümü bağladım.Başta bi sorun yoktu ekran soluk gibiydi bende ayarlardan bakıyım dedim görüntü ayarlarına tıkladım 1-2 sn sonra monitördeki ekran gitti.Laptop üstünden ikinci ekranda görüntü ayarlarında bi değişiklik yaparsam 1-2 sn gelip tekrar ekran gidiyo.Nasıl çözebilirim bu sorunu yardım eder misiniz ?

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Ben laptop a hdmi to vga ile eski monitörümü bağladım.Başta bi sorun yoktu ekran soluk gibiydi bende ayarlardan bakıyım dedim görüntü ayarlarına tıkladım 1-2 sn sonra monitördeki ekran gitti.Laptop üstünden ikinci ekranda görüntü ayarlarında bi değişiklik yaparsam 1-2 sn gelip tekrar ekran gidiyo.Nasıl çözebilirim bu sorunu yardım eder misiniz ?
Dönüştürücü kalitelimi ?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Bazı ekran kartları uyumlu olmayabilir. Sürücüyü güncelleştirmeyi deneyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dönüştürücü kalitelimi ?

Ben ise 17TL'lik dönüştürücü kullandım, hiç bir sıkıntı yaşamadım. O çeviricilerin tamamen uyumlu olmamasının da zaten garantisi yok.

Ahmet435626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ben ise 17TL'lik dönüştürücü kullandım, hiç bir sıkıntı yaşamadım. O çeviricilerin tamamen uyumlu olmamasının da zaten garantisi yok.
Dun arkadaşımin monitorde denedim calisti sorun yok.Benim monitorden kaynakli ama anlamadim.Bozuk olsa hic görüntü vermezdi heralde monitor

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106

Bazı markaların garantisi vardır mesea slink.

bide aldıgın anloag+dijital değer.