HDMİ To VGA Girişi

Bu konuyu okuyanlar

bthn.yvz.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkes e iyi forumlar

Arkadaşlar ben yeni bir ekran kartı aldım önceden vga portu kullanıyordum artık hdmi portuna geçtim fakat monitörüm hem tv/monitör şeklinde hdmi portundan kirli bir görüntü alıyorum vga ya kıyasla bende ekran kartındaki dvi portunu kullanarak vga portuna geçmek istiyorum şimdi dvi kullanırsam ekrankartına performans kaybı veya herhangi bi performans kaybı yaşarmıyım

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Herkes e iyi forumlar

Arkadaşlar ben yeni bir ekran kartı aldım önceden vga portu kullanıyordum artık hdmi portuna geçtim fakat monitörüm hem tv/monitör şeklinde hdmi portundan kirli bir görüntü alıyorum vga ya kıyasla bende ekran kartındaki dvi portunu kullanarak vga portuna geçmek istiyorum şimdi dvi kullanırsam ekrankartına performans kaybı veya herhangi bi performans kaybı yaşarmıyım
Dostum monitörün HZ ayarlarına bakınız. 60 dan aşağıya çekiniz. yine olmaz ise mecbur hdmı destekli bir ekran alman lazım.

bthn.yvz.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum monitörün HZ ayarlarına bakınız. 60 dan aşağıya çekiniz. yine olmaz ise mecbur hdmı destekli bir ekran alman lazım.
Monitörüm hdmi destekli zaten fakat hdmi a takınca vga ya kıyasla çamur gibi bi kalite geliyor bende ekran kartındaki dvi girişiyle vga şekline monitör e bağlanmayı denemek istedim ama performans kaybı yaşamıyım o konuda

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Monitörüm hdmi destekli zaten fakat hdmi a takınca vga ya kıyasla çamur gibi bi kalite geliyor bende ekran kartındaki dvi girişiyle vga şekline monitör e bağlanmayı denemek istedim ama performans kaybı yaşamıyım o konuda
Hangi ekran çözünürlüğünü destekliyor önerilen olarak? Ekran kartının driverları kurulumu ?

bthn.yvz.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hangi ekran çözünürlüğünü destekliyor önerilen olarak? Ekran kartının driverları kurulumu ?
Driverları daha bugün yükledim ekran kartınıda bugün aldım amd rx580 4gb 1920x1080 de kullanıyorum monitörümde full hd anlamadığım şey monitör vga da cam gibi görüntü verirken hdmi da nefen bukadar kötü götüntü veriyor

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
HZ ayarlarını düşürdün mü? test etmen lazım.

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
yahu ekran kartı özelliklerinden HZ ayarını düşürceksin. montiör ayarlarından değil.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
tv özellikli monitör yazmışsınız resim yada tv seçeneklerinden (monitör menüsünde) dinamik-canlı-sinema modu gibi seçenekleri kontrol edin (=

bthn.yvz.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ekran yineleme hızı 59 hz tv modu olarakta standart hepsi

---- Mesajlar birleştirildi ----

kullandığım monitör lg-M227WDP-PC

Son düzenleme: