HDMI Ses Sorunu Giderilmesi

Konusu 'Donanım Sorunları ve Çözümler' forumundadır ve IThelp tarafından 29 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Teşekkürler SDN Okuru. Denetim masası SES özellikleri (yada masaüstü hoporler simgesi kayıttan yürütme aygıtlarından), Sağ tuş ile Bağlantısı kesilmiş aygıtları gösteri işaretle, tv görününce Etkinleştir. bu kadar. Ahh Bill Gatesss ah. Bu basit sorunla milyonlarca insanı neden yoruyorsun.

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeş bende lcd markası çıkmıyor ya

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

cook tşk ederim oraya boş tarafa sağ tıklayınca devre dışı aygıtlarıda görebildim ve sorunu hallettim sayende :)

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

dediğiniz gibi yapıyorum ama mikrofon geliyor br tek

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bilgisayar hoparlöründe ses çok kalın çıkıyor hoarleri değiştirdim yenisini aldım ama sıkıntı hoparlörde değil bilgisayarın ses sistemindemiş gibi görünüyor ben bu sorunu nasıl çözerim

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben bilgisayarimi plazma Samsung tv ye bagladim ama görüntü aldim hdmi kablosunu da taktim sag alt tarafta hopörlör isareti ne geldim aciyorum ses var ama disari cikmiyor hareketleri görüyorum diger her seyi yaptim ama bir türlü ses alamadim nasil yapacam bilmiyorum bana söylerseniz sevinirim

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim bilgisyar tv görüntü aktarımı yapıyordu ama şimdi ne ses ne görüntü var hd çıkışından ne yapmam gerekir aceba herşeyi denedim olmadı

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar ekran kartım hdmı monitör de hdmı sesi bir kablo ile tvye veriyodum oluyodu nvidia güncelleme yaptım ses gitti

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

nvidia 9600GT bu kartı hdmı ile bağladım ses yok anakarttan ekran kartına ses kablosu gibi bir bağlantı varmı yoksa kart kendi slotundan sesi alıyormu donanım olarak ne tür bi yol izleyeyim arkadaslar

10. BLacK+

BLacK+ Profesör Onursal Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    PC Ses ayarlarından ses çıkışını HDMI seçersen seste alırsın. Ekstra kabloya gerek yok

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar ses var ama disari cikmiyor, ses aygıtı düzgün çalışıyor, varsayılan olarakta o işaretli, sına dediğimde ses hareketleride görünüyor ekran kartını güncelledim(nvidia) diger her seyi yaptim ama bir türlü ses alamadim (tv philips 6000 serisi) teşekkür ederim şimdiden?? 5 yıllık lg lcd de denediğimde bile seste görüntüde geliyordu?

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar tvmiz lg ancak böyle bir ekran göremiyok acep nedendir burası muştur yolu yokuştur =)))

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Flaş Bellek tv taktığım zaman videodan ses çıkmıyor ses codec sorunu var diye hata veriyor neden acaba? bilen varsa yazsın.

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Çok Sağoll Çok Makbule Geçtiniz :D

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ALLAH aşkına biri bana yardım edebilir mi hdmı ses sorunu hakkında nolur lütfen

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende hdm cıkmıyor

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende uğraştım kendim yaptım .. ekran kartı silmeye falan gerek yok sadece hoparlör görünen yerde boş yere sağ tıkla devre dışı bırakılmış öğeleri göster yazan yeri tıkla tv çıkıcak etkinleştir de tamam dır... :D

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben hdmı kablosuyla hem pc ye hem de tv ye ses vermek istiyorum nasıl olacak

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben hem pc ye hem de tv ye ses vermek istiyorum nasıl olacak ?

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

win 7 mi bi de bilgisayarında hdmi giriş var mı

Sayfayı Paylaş