HDD görünmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Tsunayoshi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5-6 aydır bir sorun çıkmamıştı ama bugün bilgisayarda film izlerken biden film dondu HDDyi çıkardım tekrar taktım kısa aralıklarla bip sesi geliyor 1dk civası sonra hdd okundu vs... diyor ama yinede gözükmüyor ama aygıt yöneticisinde ve disk yönetiminde gözüküyor başlatılmamış diyor.İnternetten biraz baktım ama benim sorunumu çözen olmadı, içinde çok önemli dosyalarım ve arşivlerim vardı görünür hale getirmenin bir yolu varmıdır? Şimdiden teşekkürler.

azen63

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
ne yazikki artık onu biçimlendirmen gerekiyor tekrar kulaqnman için... verilerini zor bir ihtimal ama kurtaramazsın gibime geliyor...

Tsunayoshi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl biçimlendiricemki dosya görünmüyor?

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19

Tsunayoshi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=136676]IThelp[/MENTION] x: yaptığımda bulunmuyor diyor.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
@IThelp x: yaptığımda bulunmuyor diyor.

Harici disk değilmi HDD senin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

HDD üzerine sağ tıklayın ve Özellikler seçeneğine girin. Açılan pencereden, Güvenlik sekmesine tıklayın ve pencere içerisindeki izinli kullanıcılardan Authenticated Users'e tam yetki verin.

Ayrıca aynı pencerede ve alttaki Gelişmiş tuşuna tıklayın ve oradan da Sahip sekmesine geçin vede sahipliği Administrators olarak ayarlayın..

Eğer HDD TV bağlamışsan HDD izinlerini TV üstlenir buda pc bağlarsanız HDD Boş gözükür bu yüzden HDD tekrar izin vermek icin yukardaki öneriyi deneyin.

Tsunayoshi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet harici disk, söylediğim gibi HDD hiç görünmüyor ışı yanıyor motoru çalışıyor ama bilgisayarda görünmüyor.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19

Benim dediklerimi uygula bak eğer PC HDD görüyor ve Sadece dosyaları göremiyorsan Virüs dür mutlaka yanlış birşey yapıyorsundur ilk verdiğim komutlar örnek HDD takınca HDD sürücü Harfi (F) ise oraya F yazcan sonra o komutu ama HDD izin sorunu olabilir öncelikle son veridiğim izin verme işlemini yap.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Peki sana yardımcı olabilirmiyim uzakdan bağlantıyla Teamwiever ile