HD7850 vs gtx650ti boost

Bu konuyu okuyanlar

zafer.

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Psu için para bulamıyorum daha adam akıllı o yüzden o hd7850 pcs+ şeysini geçelim biz bence içimi şey yapma benim şimdi bu ekran kartı kötü demeye başlarım yerim başını etini,hmm senin önerdiğin psu da 80 plus yok sanırsam vatandakilerde var ? farkı ney ?

80 plus sertifikasının olması için verimliliğin % 82 nin üzerinde olması gerek. benim önerdiğim güç kaynağının verimliliği de tam % 80. yani son derece önemsiz bir detay. sen en iyisi iki ürünü de eksenden al. hem daha ucuza geliyor. hem de hafta sonunu beklemene gerek yok.

[h=1]SAPPHIRE Radeon HD7850 2 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı:http://www.eksenbilgisayar.com/urun...b-gddr5-256-bit-ekran-karti-11200-07-20g.aspx[/h]

[h=1]OCZ CoreXStream OCZ-CXS500W-EU 500W Aktif PFC 120mm Fan Güç Kaynağı:http://www.eksenbilgisayar.com/urun...eu-500w-aktif-pfc-120mm-fan-guc-kaynagi-.aspx[/h]

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
80 plus sertifikasının olması için verimliliğin % 82 nin üzerinde olması gerek. benim önerdiğim güç kaynağının verimliliği de tam % 80. yani son derece önemsiz bir detay. sen en iyisi iki ürünü de eksenden al. hem daha ucuza geliyor. hem de hafta sonunu beklemene gerek yok.

SAPPHIRE Radeon HD7850 2 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı:http://www.eksenbilgisayar.com/urun...b-gddr5-256-bit-ekran-karti-11200-07-20g.aspx

OCZ CoreXStream OCZ-CXS500W-EU 500W Aktif PFC 120mm Fan Güç Kaynağı:http://www.eksenbilgisayar.com/urun...eu-500w-aktif-pfc-120mm-fan-guc-kaynagi-.aspx
Sana çok çok çok teşekkür ederim sen bence 100 yıldızlı moderötor adayısın (yazabildimmi bilmiyorum :D) Senin dediğin gibi yaparsam ikiside hem aynı siteden gelicek hem kaçınmaya gerek yok vatan bilgisayarda indirimi beklemiyordum 1 ay sonra alıcam bu ikliyi belki daha da ucuzlar harika olur sonunda sonuca kavuştuk teşekkür ediyorum . Son olarak performans iyi olur mu benim tüm sitemi ele alarak yorum yap bakalım :)

zafer.

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sana çok çok çok teşekkür ederim sen bence 100 yıldızlı moderötor adayısın (yazabildimmi bilmiyorum :D) Senin dediğin gibi yaparsam ikiside hem aynı siteden gelicek hem kaçınmaya gerek yok vatan bilgisayarda indirimi beklemiyordum 1 ay sonra alıcam bu ikliyi belki daha da ucuzlar harika olur sonunda sonuca kavuştuk teşekkür ediyorum . Son olarak performans iyi olur mu benim tüm sitemi ele alarak yorum yap bakalım :)

rica ederim. kullandığın sistem ekran kartı ve güç kaynağı dışında iyi bir sistemdi. bu ikiliyi de alınca sisteminde eksik bir şey kalmayacak. unutmadan 1 ay sonra sistemi almadan önce tekrar mesaj atarsın. daha farklı şeyler önerebiliriz :)

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha farklı derken ?Bunlar gayet iyi bence hıı sen indirimde daha iyi bir kart olursa diyorsun yanlış anladım. :DTabi pm atçam daha dur bakalım inşallah şöyle gtx 660 filan HD7870 ucuzlar dicemde pek ucuzlamaz gibi.

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada pcs+ modeline param yetmez çok fark olur mu ?

zafer.

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Daha farklı derken ?Bunlar gayet iyi bence hıı sen indirimde daha iyi bir kart olursa diyorsun yanlış anladım. :DTabi pm atçam daha dur bakalım inşallah şöyle gtx 660 filan HD7870 ucuzlar dicemde pek ucuzlamaz gibi.

aynen bakarsın gtx 660,hd 7870 falan 400-420 lira seviyesine gelirse onları alırız :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada pcs+ modeline param yetmez çok fark olur mu ?

korkmana gerek yok çok fark olmaz. zaten istersen sende çekirdek hızlarını artırabilirsin.

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Anladım peki teşekkür ederim son birşey daha hani biz psu alıcaz ya birde birde bunları kasalı olanlarıu var onlar nasıl benim kasa çok büyük değil hani ısınma sorunu yada sığmama sorunu olmasın diye olur mu ?

zafer.

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Anladım peki teşekkür ederim son birşey daha hani biz psu alıcaz ya birde birde bunları kasalı olanlarıu var onlar nasıl benim kasa çok büyük değil hani ısınma sorunu yada sığmama sorunu olmasın diye olur mu ?

güç kaynaklı kasa işini unut. çünkü sağlam güç kaynaklı bir kasa en az 200 liradan başlıyor :D korkma önerdiğimiz 2 kartta serin çalışıyor.

lqnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
2. el az kullanılmış psu almayı düşündün mü