HD Uydu Alıcısı Öneri

Bu konuyu okuyanlar

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Ben bunları tamamen uydu alıcılarından gerçek anlamda anlayan ve bu işi yapan arkadaşıma sordum Nex Mini HD dedi kesınlıkle. Ve benım tanıdıgım 2-3 kişi daha var kesınlıkle hepsi memnun kalmış. Yinede seçim sizin tabi.

Özellikleri tatmin etmedi beni, ethernet dışında. Ram ve flaş desteğinden hiç bahsetmiyor. Bunlar bence yeni nesil için en önemli unsurlar.

sinan60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende Sunny AT-14200 HD var. 14100 modelinde olduğu gibi STi 7111 işlemci kullanıyor. HD ve SD görüntü kalitesi çok iyi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede nex minix var daha geçen gün aldım ama kurulumda 100de 90da kalıyo ve 1tane hd kanal yok görüntü çok kötü yazılımmı yüklenmesi gerekiyo yoksa bumudur görüntü yardım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
next mınıx aldım kanal arama yapınca 100 kanal buldu normalmidir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
okan elektronik ulusta oradan uydu alıcı aldım. Tam rezillik sirius uydu kanalları kuruyoruz. Şifresiz izleyin diyor o kadar para alıyor sonra iki gün sonra kanallar yok. Adamlar bize ne deyip çıkıyor.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
şifre mifre server olaylarına girecekseniz Next yerine Atlanta almak doğru karar olacaktır. Okuduğum yorumlar bu doğrultuda ben Next minix kullanıyorum memnunum

Son mesajlar