HD-torrents davetiye dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
arkadaşlar paralı veya parasız davetiye lazım [email protected] elinde davetiye olan ile anlaşabilirim ne istiyorsa çok ihtiyacım var :)

eneserciyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Varsa davetiye alabilir miyim.100 mb down 4 upload ile seedteyim devamlı.Teşekkürler şimdiden [email protected]
Elinde varsa memnun olurum
Gönderdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gönderdim.

Gönderdim.

Gönderdim.
Şimdi gönderdim. Önceki mesajı yanlış yazmışım. 3 Davetiye böylece bitmiş oldu. :(

Son düzenleme:

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Elinde davetiye olan varsa alabilir miyim rica etsem. Seedbox kullanıyorum ve davetiye gönderecek arkadaşa isterse diğer sitelerde durumumu paylaşabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

[email protected]

sagropa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de Hd-Space ve oyunlar için en iyi trackerlardan biri olan bitgamer davetiyesi bulunmakta. Hd-torrents davetiyesi karşılığında gönderebilirim.

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben de Hd-Space ve oyunlar için en iyi trackerlardan biri olan bitgamer davetiyesi bulunmakta. Hd-torrents davetiyesi karşılığında gönderebilirim.

Hocam hd-space davetiyesi eğer fazlaysa iptorrents davetiyesi ile takas etmek isterim.

sagropa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam hd-space davetiyesi eğer fazlaysa iptorrents davetiyesi ile takas etmek isterim.
Maalesef hocam 1 adet bulunmakta. Ben de Hd-torrents arıyorum. Bu davetiyeyi de yukarıda belirttiğim gibi takas olarak vereceğim.

imermerus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Admin'e teşekkür ederim onayladığı için , bana da bir adet davetiye yollarmısınız. Ratiomun hep yüksekte tutacağımı bilmenizi isterim. Mail adresimi bir satır aşağıya ekledim.

[email protected]

eneserciyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Geçici davetiyelerin süresi bu akşam 19.57'de doluyor. İlginçtir, Hd-torrents'in kuruluş tarihini gördüm. 15 Mart 2008'de kurulmuş. Kendi abone tarihime baktım, 6 Ekim 2008 :) Hdts'nin en eski kullanıcılarından biriyim sanırım.

RAMMSTEIN18

Asistan
Reaksiyon puanı
14
davetiye alabilirmiyim şimdiden çok teşşekür ederim [email protected] buda kanitim olsun

Screenshot_2020-08-31 TurkTorrent.png

Son düzenleme:

eneserciyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Site geçici davetiye verdiğinde buradan paylaşıyoruz. Takipte kal...

Son mesajlar