HD Mini Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

sahund19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
İyi forumlar arkadaşlar 102 ekran sony marka fullhd televizyonum var. Şuan SD bir uydu kullanıyorum ve görüntü kalitesinden memnun değilim. Mini bir hd uydu alısı almak istiyorum. Bütçe olarak 100-150 tl lik bir cihaz arıyorum. Kanal geçişleri hızlı olsun. SD ve HD görüntü kaliteleri iyi olsun. Youtubeye fln girebilse iyi olur yani wifi özelliği olsa iyi olur. Bana sorun çıkarmayacak bir cihaz tavsiyesi olan varsa bekliyorum.
Aklımda Next Minix HD Black 2 cihazı var bu cihazı önerir misiniz ? ( Nextstar Minix HD Black II + Plus Fiyat, Özellik ve Yorumları )
internete giriyor mu ? ve güncelleme yapınca kanal listesi eski haline dönüyor diyorlar bu doğrumu ? Kullanan varsa ayrıca belirtirse de memnun olurum. Şimdiden hepinize teşekkürler.

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
görüntü kalitesi güzel. Kanal geçişi çok hızlı diyemem. Smart tv lerin uyduları gibi bekletmiyor ama kısa siyah ekrandan sonra geçiyor.

sahund19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
görüntü kalitesi güzel. Kanal geçişi çok hızlı diyemem. Smart tv lerin uyduları gibi bekletmiyor ama kısa siyah ekrandan sonra geçiyor.
Tavsiyen için teşekkürler başka tavsiyesi olan veya cihaz hakkında yorumu olan varmı ?

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
evetsenin baktığın modelde iyi yanlız eğer alırsan next modelleri usb wifi takıyorsun 1.2 olarak 2.4 kabul etmedi. Birde you tube içerik değiştiğinden dolayı program değişti diğer modeller nasıl bilmiyorum. Eğer yeni you tube uyumu yoksa giremeyede biliyorlar. Yazılımsal önemli. iyi incele derim. Kolay gelsin.

sahund19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
evetsenin baktığın modelde iyi yanlız eğer alırsan next modelleri usb wifi takıyorsun 1.2 olarak 2.4 kabul etmedi. Birde you tube içerik değiştiğinden dolayı program değişti diğer modeller nasıl bilmiyorum. Eğer yeni you tube uyumu yoksa giremeyede biliyorlar. Yazılımsal önemli. iyi incele derim. Kolay gelsin.
Anladım usta. Teşekkürler tekrar

kadir_aslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Humax HD Nano Free is the best :). Kanal geçiş süresi, görüntü kalitesi olarak bariz farklar var diğer uydu alıcılara göre. Bende yeni aldım. 1 ay falan oluyor. Yeni alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Konu hortlamış fakat genede yazayım. YU-MA-TU marka renkli FHD DVB-S2 li cihazlar var. 100TL 80TL değişiyor fiyatı. Mavi, kırmızı vs. renkleri var.