Hd 6900 oyunlarda tam ekran yapma

Bu konuyu okuyanlar

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar aramama rağmen adam gibi bi bilgi bulamadım.bulduklarım da leptap lar için geçerliydi aynı menüler bende yoktu.kartım 6950 ama bazı oyunlarda yandan üstten siyahlıklar olışuyor ve tam ekran oynayamıyorum oyunları.oyunların grafik ayarlarında da tam ekran yapma ve ya 4:3 16:9 gibi seçenekler yok(Assasin_s_Creed_Brotherhood-Driver San Francisco bunlara örnek) menü bu şekilde nasıl bi ayarlama yapmam lazım tam ekran oynamak için?
1h9yy.jpg
[/URL][/IMG]

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle driverınızı güncelleyin ve sonra ekranlarınızın olduğu sekemden overscan ayarını sıfırlayın. 6950'ler bu şekilde tam ekran oluyor.

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kardeşim bulamadım en açık haliyle yazarmısın.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
@sevenyears catalyst kontrol merkezini açın. sol üstteki arama kutusuna overscale yaz. (daha overs yazarken seçenek çıkar zaten.) ordan scalling options menüsüne gir ve overscan yüzde 0 yap. tamadır. :)

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
çıkmıyor bora.monütörü dvi vga dönüştürücüsüyle bağladım ondan olabilir mi?monütör samsung syncmaster 793df.bendeki menüde Digital flat panel seçeneği yok.nasıl olcak bu iş anlamadım.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
çıkmıyor bora.monütörü dvi vga dönüştürücüsüyle bağladım ondan olabilir mi?monütör samsung syncmaster 793df.bendeki menüde Digital flat panel seçeneği yok.nasıl olcak bu iş anlamadım.
bu dediğim olay hdmi bağlantılar için geçerli zaten. sen hdmi bağlantı yapmadıysan sorun farklı birşeydir.

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sorun monütör gibi geliyor bana.