Hayko Hayranlarını KOrkuttu

Bu konuyu okuyanlar

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hayranlarını korkuttu

Hayranlarını korkuttu Muğla'da hayranlarıyla buluşan metal müziğin çılgın ismi Hayko Cepkin, performansı ve sahne şovuyla gençleri coşturdu. Vampir makyajıyla sahneye çıkan Hayko'nun vücuduna yerleştirilen özel bir düzenekle başından aşağıya kırmızı boya döküldü. Hayranları, boyayı kan zannedip korktu.

HAYRANLARIN ŞAŞIRDIĞI AN

Muğla Belediyesi Konakaltı Kültür Merkezi Nail Çakırhan Toplantı Salonu'nda dün gece konser veren metal müziğin sevilen isimlerinden Hayko Cepkin, ilginç şovuyla hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Çoğu üniversite ve liseli gençlerden oluşan yaklaşık 1500 kişi konserde korku ve heyecanı birlikte yaşarken müziğin de keyfini çıkardı.
Hit parçası ‘bertaraf et’ ile sahneye giriş yapan Hayko Cepkin, vampir görüntüsüyle hayranlarını şaşkına çevirdi. Vücuduna yerleştirilen özel bir düzenekle, kafasından kan akıyor görüntüsü yaratan şarkıcı, hayranlarını korkuttu. Şarkıcının başını mikrofon sehpasına çarptığını düşünen hayranları, bunun şovun parçası olduğunu anlayınca derin bir nefes aldı.

Yoğun güvenlik önlemleri alınan konserde, genç kızlar Hayko'ya ulaşmak için yoğun çaba sarf etti. Ancak koruma duvarını aşamayan gençler, cep telefonlarıyla Hayko'nun fotoğrafını çekmekle yetindi. Konserde, sahnenin arkasında bulunan Atatürk heykeli de ilginç bir görüntü oluşturdu. Hayko Atatürk'ün önünde şarkı söylüyormuş izlenimi verdi. Eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Kaynak

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
bu ne ya allah aşkına bu ne?

neye özeneceklerini şaşırmışlar!

pes! :mad:

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Tiplere bak.Cidden neye özeneceklerini şaşırmışlar.

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
haykoya herşey yakışır ^^ yürü ben Haykoooooo (S) (L)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hiç sevmiyorum bu adamı.Hayvan kadar değeri yok gözümde..

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
tipini değil ama şarkılarını seviyorum.. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sevmeyenlere Sesleniyorum!
.
.
.
.
.
.
.
.