Hayko cepkin - Tanışma Bitti

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
İlk albümü “Sakin Olmam Lazım” ve bugüne kadar verdiği konser & sahne performansları ile müzik medyası ve dinleyici kitlesi tarafından kabul ve destek gören Hayko Cepkin, yeni albümü ile farklı bir çizginin öncüsü olma yolunda ilerlemeye devam ediyor! Eylül ayından beri çalışmaları devam eden “Tanışma Bitti” isimli yeni albümü müzik marketlerde yerini aldı!<br /><br />Tüm beste, söz ve aranjeleri Cepkin’e ait 11 şarkı ve 5 intro’dan oluşan albüm müzikal açıdan çok daha sert olmasına rağmen, senfonik geçişleri ile zengin bir alt yapıya sahip. Albümün genel konsepti korku.. İşlenen ana tema ise genel olarak insanlığın kendi kişisel korkuları ve kaybetmek.<br /><br />“Bu albümde anlatmak istediğim herşey zaten bugüne kadar defalarca söylendi. Bu sebeple tonlamada farklılık arayışına girdim ve kendime korkuyu daha yakın buldum. Öfkeyi ve korkuyu doğru yere kanalize edebilirsek güçlü bir enerji ile ruhen daha serbest kalabiliriz.” – Hayko Cepkin<br /><br /><br />(2007)<br /><br />ŞARKI LİSTESİ<br />1. Kaos intro <br />2. Kaos <br />3. Bertaraf Et <br />4. 777 intro <br />5. 777 <br />6. Yanlız Kalsın intro <br />7. Yalnız Kalsın <br />8. Sıkı Tutun intro <br />9. Sıkı Tutun <br />10. Sonra Görüşelim <br />11. Siren <br />12. Ölüyorum <br />13. Bilmezsin <br />14. Melekler intro <br />15. Melekler <br />16. Bonus<br /><br />Yalnız kalsın adlı kilibi izliyelim ;)<br />http://www.youtube.com/watch?v=Ce_EiroR_Ug<br /><br />Bilgi edinilen link: http://www.sozmuzik.com

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
ortaçağ müziği kokuyor. hoş

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
fırtınam en güzel parçasıdır

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
2-3 ay önce mi ne İzmir'de konserine gitmiştik. Gerçekten çok güzel geçmişti, performansı çok iyiydi... PC'mde de devamlı dinlerim...

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
gercekten süper şarkılar apıyor yakın zamanda dinliycem bu albümünüde tşkler

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
şarkıları sesi de güzel.İlginç bir imajı var... arkadaslarim marilyn mansonun türkiye versiyonu falan diyolar ama bence ikiside çok farklı yani...sahnede çok agresif olduğu ve biraz korkutucu bir tavır sergiliyormus ...ama sesi ve müzikleri güzel... bi röportajda okuduğuma izlediğime (tam hatırlamıyorum ) çok sakin biriymiş. görüntüsünün altında başka biri varmış.. falan fian...

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Yeni albümü de çok iyi, günlerdir dinliyorum tavsiye ederim.

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Ben daha çok radiohea'ın vokalisti Thom Yorke'a benzetiyorum.

Yeni albümünü biraz geç edindim şimdi size Beğendiğim dört adet şarıkısını yazayım
Bertaraf et, Sonra görüşelim, Sıkı tutun, Kaos, Bu parçalar on puanlık konserlerde çok iyi gider ;)

alper3189

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi 777 adlı şarkısı çok güzel olmuş
gerçekten ben bu albümü ilk albümü kadar olamaz diyodum ama bu albümü de geçekten çok iyi almadıysanız tavsiye ederim:)...

flz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Adamda bulduğum tek güzel şey imajı.süper olmuş gerçekten ama okadar.

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Acaba bu albümdeki en güzel şarkısı hangisi henüz karar veremedim.. Ama hepsinde ayrı bi tat var...