Hayattaki Gayeniz Ne ?

Bu konuyu okuyanlar

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Umursamadığın taş baş yarar. Biz Türk toplumu olarak fazla umursamaz bir yapıya sahibiz ve bunu en kısa zamanda değiştirmemiz gerekiyor. Bir başka sorunumuz iletişim kopukluğu. Herkesin bizim gibi düşündüğüne inanıyoruz ve bizim ne düşündüğümüzü diğerinin önceden tahmin edip beklentimizi karşılamasını bekliyoruz. Bir dialog kuramıyoruz yada gerek duymuyoruz. Bu kötü huylarımız meslek hayatında istenmeyen ve gereksiz iş kazalaraına sebep oluyor. Mutlaka özel hayatta da vardır böyle gereksiz kazalar. Patron gece yatarken bir karar veriyor ama kimsenin bundan haberi olmuyor. Aradan bir kaç ay geçtikten sonra topluca fırçalanıyoruz ve kimse haberimiz yokytu diyemiyor, çünkü bir tek kendisi bi haber kalmış sanıyor. Yada müdür bey iletmeyi unutuyor ve buna gerek te duymuyor. Hayatta başarılı olabilmek için önce düzen içinde yaşamayı öğrenmek gerekiyor. Biz günü birlik yaşamayı felsefe edinmişiz ve bunu değiştirmeye de hiç bir gayemiz yok. Bence olmalı.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Biraz klasik olacak ama, ileride sağlıklı, huzurlu, mutlu olmak istiyorum.

Hazard

Asistan
Reaksiyon puanı
58
tuğralı doblo almak ve içini oyuncu setupı ile donatmak bir de bu arabayla tüm dunyayı şöför aracılığıyla turlamak

Sypnosis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Hayalini başkasına anlatmak o hayale olan bağının gücünü bir nebze de olsun kırar o yüzden hayalinizi çok yakınlarınız dışında kimseye anlatmayın derim...

DuhanKl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Okuyup iyi bir yere gelmek birde sağlık

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Vallaha hayaller çokta gerçekleştirmesi biraz zaman istiyor

Emre Gökgedik

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Başta ülkem olmak üzere, dünyayının yönünü daha iyiye çevirmek, daha güzel ve yaşanabilir bir hale getirmek.

Reaksiyon puanı
76
İnsanlığa elimden gelen en iyi biçimde yararlı olmak. Bunu İngilizce eserleri Türkçe'ye çevirip çevirmen olup hem para kazanarak hem de insanımıza sunarak yapacağım galiba. Şu an 15 yaşımdayım ve B2 İngilizcem var. Ne düşünüyorsunuz çok uzak bir amaç, hayal mi?

jumo43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sosyal medya işlerini büyütmek ve kendi medya ajansımız açmak. Bunun için tabi ki de çok desteğe ihtiyacım olacak güvenecek insan bulmak zor bu zamanlarda.

Reaksiyon puanı
617
Önemli olan hayallerin gerçekleşebilmesi değil, önemli olan bir hedefe odaklanmak. Hedefi olmayan insanların bir başarma gayreti de olmaz.
Ve hedefin her zaman büyük olmalı. Örneğin bir bilim adamı olmak hedefin olsa çok çalışırsın bilim adamı olamasanda iyi bi yerlere gelirsin. Ama zaten hedefin küçükse çok çalışıp çabalamazsîn o zaman o hedefede ulaşamazsın. En basit.

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Slm amacım intihar etmek kimseye öneriyorum hayal guzeldir

ebrutastan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kafamı yastığa koyduğumda rahat uyumak.

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
rahat uyumak idealine katılıyorum

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Şu hayattan beklentim bir hayat sahibi olmak.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
İnsanların benim ile iletişime geçmesi, konuşması, vakit geçirmesi diyebilirim. Bide yazılım mühendisliği okumak tabi. Evlenmek konusuna girmiyorum çünkü bazı insanlar burnu havada gezmekten memnun olurlar.