Hayatımın İtirafları

Bu konuyu okuyanlar

Zeyobay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelıkle herkese merhaba arkadaşlar ben babamın yaptıgı bırcok ırz dusmanlıgını bılıyorum gozlerımle sahıt oldum ve aynı evde kalırkende sanaldan yaparken yakaladım bırebır bırsey soylemek ıstemıyorum ve hergun daha da soguyorum bana yardımcı olur musunuz bırd son gunlerde asırı sık tartısmaya basladık parasal yonden dertleselım

tesekkurler

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Yaşın kaç acaba? Annen ile baban ayrımı kalıyor? ve baban kaç yaşında?

Zeyobay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
22 yasındayım hocam aılem ayrı degıller ama yaz aylarında annem yazlıga gdıer peterde burda sehırde kalır calıstıgı ıcın

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bence baban ile konuşma zamanın gelmiş 22 yaşında artık kendi ayakların üzerinde durabilecek bir seviyedesin eger bu durum seni daha çok rahatsız ederse babanı yanına al güzelce bir konuş inşallah sorunun hallolur.

Zeyobay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hallolacagını pek dusunmuyorum ekonomık olarak bagımlı oldugum ıcın adam kendını ılahlsatırmıs artık paranın gucuyle konusuyor cok uzluyorum her ne kadar 22 yasına gelmsı olsamda baskıyla baskıyla buyudugum ıcın 15 16 yasında cocugun caresızlıgını hıssedıyorum

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
hallolacagını pek dusunmuyorum ekonomık olarak bagımlı oldugum ıcın adam kendını ılahlsatırmıs artık paranın gucuyle konusuyor cok uzluyorum her ne kadar 22 yasına gelmsı olsamda baskıyla baskıyla buyudugum ıcın 15 16 yasında cocugun caresızlıgını hıssedıyorum
Anlıyorum, Gerçekten kötü bir durumdasın eger çok canını sıkıyorsa evden ayrıl, Eğer yapabileceğini düşünüyorsan KPSS sınavına gir ve kazanmaya çalış. Zaten bir işin varsa evden ayrılmak en iyisi olur. Hayatını baban yönlendiremez sen artık büyümüş ve kendi başının çaresine bakabilecek bir bireysin 5-6 ay ailenden uzak kalmayı dene, seni özleyeceklerdir illaki. Biliyorum çok zor gelebilir ama bu hayat senin hayatın, isteklerin, düşüncelerini ailenin değiştirmesine izin verme. Kısacası hayallerinin peşinden koş.

Zeyobay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
öyle yapacağım önümde bir kpss sınavı var önlisans bu çukurdan bu kara delikten kurtulmamın tek yolu bu sanırım

keepsake

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Senin ihtiyacin olacak sey kendi başına birseylere başlamak olacak. Işin varsa ve bütçeni gelirine gore ayarlayabileceksen evden ayrilip yeni bir hayata basla. Ama ayrilacagin zaman içinde kaygi varsa yapamama adına. Biraz daha bekle . Para biriktir. Zamana birak.

Bir de her insanin belli bir zamani vardir dinginlesmesi icin. Senin babanin da oyle olacaktir bi kac yila.

Sivri yapili insanlar zaman gectikce anlarlar insan kiymetini. Sen de zamana birak pek diyalog kurma.