Hayatımda hiç bu kadar dişlerimi temiz hissetmemiştim

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Yıllarca florürlü piyasada ki diş macunlarıyla fırçalıyordum geçenlerde annem florür eskiden askerlerin içme sularına katılıyor beyni / zihni kontrol amaçlı daha sonra diş macunlarına koyulmaya başlandığını söyledi. önce fazla önemsemedim yine bi programdan duymuştur asparagas birşeydir diye düşündüm. bi amerikan dizisini takip ediyordum 3. sezon da bi bölümde de diş macunu alırken florür mevzusu ve asker mevzusu geçti daha sonra internette florürsüz diş macunlarına baktım pek güvenemedim hayatımda ilk kez gördüğüm markalar vardı diye.
Daha sonra annem doğal diş macunu hazırlamış içinde sirke, karbonat, kaya tuzu vs.. vs.. katmış. ilk fırçalarken biraz sirkeden dolayı midem çok hafif bulanıyo gibi oldu ama dayanıp fırçaladım.
Daha ilk bakışta beyazlığı 1 kat arttı gibi ve dün akşamdan beri fırçalamama rağmen akşam yemeğinden sonrası dahil hala dişlerim tertemiz gıcır gıcır. Umarım işinize yarar.
Annemim yaptığı ilk videodaki ama siz 2. videodakinide yapabilirsiniz daha güncel ve onay alınmış.
2. videoda ki farklı ama ana madde olarak karbonat barındırıyor. bu arada normal diş macununda ki florürün zararını gidermek amaçlı sadece karbonat kullansanızda olur hem dişlerinizi beyazlatır hemde florürün etkisini giderir.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Evet doğal değil ve sana daha korkunç bir şey söyleyeyim mi? Kozmetik vs. tüm ürünler ile ilgili ciddi bir yasa yok ve içeriği ile ilgili Avrupada çıkarılan 60 senelik bir kanun ile korunmaktayız. Sakal uzatan traş köpükleri, aptallaştıran macunlar, kıllandıran duş jelleri, saç döken şampuanlar evet hepsi gerçek ve yediğin içtiğin her şey de kimyasal... Şeker başlı başına bir atom bombası aslında! Kafaya takma fazla :rolleyes:

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
tüh evde okaliptus kalmamis :)
okaliptüssüz evmi olur hocam? gribe nezleye birebir. kutu kutu alıyorduk bi ara :)

Evet doğal değil ve sana daha korkunç bir şey söyleyeyim mi? Kozmetik vs. tüm ürünler ile ilgili ciddi bir yasa yok ve içeriği ile ilgili Avrupada çıkarılan 60 senelik bir kanun ile korunmaktayız. Sakal uzatan traş köpükleri, aptallaştıran macunlar, kıllandıran duş jelleri, saç döken şampuanlar evet hepsi gerçek ve yediğin içtiğin her şey de kimyasal... Şeker başlı başına bir atom bombası aslında! Kafaya takma fazla :rolleyes:
açıkcası onlar bunun kadar önemli değil. sonuçta zihin kontrolü var ortada ;)

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
açıkcası onlar bunun kadar önemli değil. sonuçta zihin kontrolü var ortada ;)

Zihin kontrolü sadece diş macunu ile yapılmıyor. Ufak ama birden fazla yöntem kullanılmaktadır. Büyük güçlerin en büyük gücü her kulvarda elleri güçlüdür ki kaldı ki insanları kullanmaları için diş macununa gerek yok. İçlerindeki hırsı kullanarak zaten bir çok şey yaptırıyorlar. Yani sadece diş macunu ile kimse kontrol edilemez ;)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Zihin kontrolü sadece diş macunu ile yapılmıyor. Ufak ama birden fazla yöntem kullanılmaktadır. Büyük güçlerin en büyük gücü her kulvarda elleri güçlüdür ki kaldı ki insanları kullanmaları için diş macununa gerek yok. İçlerindeki hırsı kullanarak zaten bir çok şey yaptırıyorlar. Yani sadece diş macunu ile kimse kontrol edilemez ;)
burda ki amaç florürden uzak durmak. neyse konu çok saçma yerlere geldi...