Hayaldi gerçek oldu, upload hızı download hızının 2 katı...

Bu konuyu okuyanlar

Enigmatic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet, bugün öğle itibari ile işyerimdeki müthiş internet hızını sizlerle paylaşmak istiyorum, şu anki durum gelecek ay içinde de tekerrür ettiği takdirde internetimi iptal edip 3G ile bağlanmayı düşünüyorum, hiç olmazsa verdiğim paraya adam gibi hizmet alırım...Ekli dosyayı görüntüle 7711

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Evet, bugün öğle itibari ile işyerimdeki müthiş internet hızını sizlerle paylaşmak istiyorum, şu anki durum gelecek ay içinde de tekerrür ettiği takdirde internetimi iptal edip 3G ile bağlanmayı düşünüyorum, hiç olmazsa verdiğim paraya adam gibi hizmet alırım...Ekli dosyayı görüntüle 7711

hız gerçekten müthiş benimde eksiğim yok sizden :D

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Konu başlangıcındaki hız'ı görünce halime şükrettim:scared:
1913675442.png

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Download uploadın yarısı kadar demek daha uygun olur.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
TTnet bu kaliteli hizmet ondan sorulur..
Nerde var böyle hız ya upload hızı download hızından yüksek internet hızıyla meşhur olan g.korede bile yoktur bu:)

Birde herşey süpermiş gibi aptal saptal reklem çekiyorlar..
Artık küfür bile etmiyorum TTnet e yoruldum.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
sen yine şanslısın hızını ölçebilmen için siteye girebilmişin ben siteye bile giremiyorum

thegoxell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski TTNET mağdurlarındanım Superonline fibere geçtim 20 mbit, sonuçlar ortada fazlası var eksiği yok.
Yol yakınken daha fazla bu eziyeti çekmeyin derim, sözleşmeniz varsa bile Superonline cayma bedelini karşılamayı taahhüt ediyor.

2198041660.png

psudolukan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2554938950.png

arkadaşlar ttnet upload hızını 2 mbite mi cıkardı acaba bu nie 2 mbit diyor ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gencler bikmadinizmi ttnetten allah askina yeter ya..Bikac ac once Turkcell/Superonline'a gectim ve muazzam bir hiz soz konusu..Turkcell'i telefon icin sevmem dogrusu,fakat superonline ucuyor..Paketim 8mbit'e kadar 6 dan indigini gormedim..Fiyati ? Fiyati ise ttnet ile ayni...Akil var mantik var..

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
hocam süperonlıne heryerde yok işte alt yapsı adslde ttnet fiberde kendisi ah buraya bir gelse bir gelse düşünmek için zaman bile harcamıycam saniyesinde başvurcam ttnetin allah belasını versin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet dünyanın en hızlı interneti
ttnetle her şey mümkün.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adam akılı konuş olum ezp tbnt:tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::tt2::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

kontakrep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
yıl 2018 hala telekom mağduruyuz

Ekli dosyalar

• ffffffffff.PNG
    ffffffffff.PNG
    15.6 KB · Görüntüleme: 546