Hattınız Maximum Ne Kadar Hız Kaldırıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

aallii06

Üyecik
Türknet 35mbps ve Telekom 62 mbps' ye kadar hattımın desteklediğini söylediler. Şuanda superonline 16 mbps paket kullanıyorum ve yakaladığım kablosuz hız 14 mbps. Gönderdiğim değerlere bakarak vdsl geçmem mantıklı olur mu? Şimdiden teşekkür ederim.
Ekran Alıntısı.PNG

lordert

Asistan
ADSL portu bağlanmış muhtemelen o yüzden düşük gösteriyor vdsl portu varsa boşta geçebilirsiniz bulunduğunuz bölgede

aallii06

Üyecik
ADSL portu bağlanmış muhtemelen o yüzden düşük gösteriyor vdsl portu varsa boşta geçebilirsiniz bulunduğunuz bölgede
Öncelikle teşekkür ediyorum cevabınız için. Hattım ADSL portunda bağlı olduğunu öğrendim (küçük bir ilçede çalışmanın faydaları). Superonline hattımın iptali ve Türk telekom 35 mbps ' ye kadar tarifesi için bugün baş vurumu yaptım, yarına kurulum randevusu aldım. Umarım pişman olamam.

lordert

Asistan
Öncelikle teşekkür ediyorum cevabınız için. Hattım ADSL portunda bağlı olduğunu öğrendim (küçük bir ilçede çalışmanın faydaları). Superonline hattımın iptali ve Türk telekom 35 mbps ' ye kadar tarifesi için bugün baş vurumu yaptım, yarına kurulum randevusu aldım. Umarım pişman olamam.
Valla ben 4 sene kullandım Türk Telekom 16 diye sattılar 8 i geçmiyordu en sonunda türknete geçtim suan 10.ayım 75 mbps hızım var fiyatıda 60 tl ödüyorum (engelsiz tarife ) normali 80 tl ve memnunum umarım pişman olmazsın Türk Telekom’dan

aallii06

Üyecik
Valla ben 4 sene kullandım Türk Telekom 16 diye sattılar 8 i geçmiyordu en sonunda türknete geçtim suan 10.ayım 75 mbps hızım var fiyatıda 60 tl ödüyorum (engelsiz tarife ) normali 80 tl ve memnunum umarım pişman olmazsın Türk Telekom’dan
Diğer alternatifleri düşündüm ancak Superonline bağlatırken bile yaklaşık 1 hafta sorunlarla boğuştum, bu durumda gözümü bayağı korkuttu. Yarın ki bağlantıyı merakla bekliyorum.

aallii06

Üyecik
Malesef hattım adsl 16 mbps olarak bağlandı.Hat değerim ADSL2PLUS olarak gözükmeye başladı. Bağlantıyı yapan arkadaş hattınız kaldırmaz dedi. yeni değerlerim bunlar, eskiye göre biraz daha iyi ama sizce ne yapmalıyım?

Ekli dosyalar

lordert

Asistan
Malesef hattım adsl 16 mbps olarak bağlandı.Hat değerim ADSL2PLUS olarak gözükmeye başladı. Bağlantıyı yapan arkadaş hattınız kaldırmaz dedi. yeni değerlerim bunlar, eskiye göre biraz daha iyi ama sizce ne yapmalıyım?
neden vdsl portu takılmadı adsl olarak baglattınız

aallii06

Üyecik
Söyledim ancak hattınız kaldırmaz denildi. Müşteri hizmetlerinden sorduğumda hiper için alt yapımız uygun değil deniliyor. Bağlatmadan önce ise 63 mbps e kadar uygun deniliyordu. şimdi ise uygun değil deniliyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

En son attığım mesajdan sonra bir şans diye müşteri hizmetlerini aradım ve hattımın uygun olduğunu üst pakete geçebileceğimi söylediler ve 5 dk içinde geçtim. şimdiki değerlerim bu. hepsı akşamın bu saatinde oturduğum yerden oldu. beni şaşırtıyor ttnet!!!
:)

En son attığım mesajdan sonra bir şans diye müşteri hizmetlerini aradım ve hattımın uygun olduğunu üst pakete geçebileceğimi söylediler ve 5 dk içinde geçtim. şimdiki değerlerim bu. hepsı akşamın bu saatinde

Ekli dosyayı görüntüle 60816

Son düzenleme:

mertovic

Üyecik
benim hat değerlerim bunlar 35mbite kadar destekliyor denildi altyapım ama şimdi 12 mbitte bile kopuyor sürekli ne yapmam gerekiyor ?
Modemim TP-LINK TD-W8951ND
ankastreden eve gelirken ek var

Screenshot_6.png

xPhoenix06

Profesör
35 mbps kadar hız alabiliyorum ama 8 mbps lik paketi kullanıyoruz ne yapalım 1 yıl kaldı bitecek bu günlerde...

rawkid

Dekan
benim hat değerlerim bunlar 35mbite kadar destekliyor denildi altyapım ama şimdi 12 mbitte bile kopuyor sürekli ne yapmam gerekiyor ?
Modemim TP-LINK TD-W8951ND
ankastreden eve gelirken ek var

Ekli dosyayı görüntüle 63661
Hat değerlerin berbat durumda. Maksimum alabileceğin hızı da modem 12 mbps olarak ölçmüş. Şu an internete bağlı olman bile mucize.

ibrahim327

Üyecik
merhabalar dün itibariyle türknet bağlattım. Hattım 35 çekebilir denmesine rağmen şuan 3 4mb anca görüyorum. Bir de adsl porta bağlanmış sanırım bunu vdsl e nasıl bağlayabilirim. Hat yorumlarınızı da bekliyorum maksimum hızım ne olur ?

Ekli dosyalar

lordert

Asistan
merhabalar dün itibariyle türknet bağlattım. Hattım 35 çekebilir denmesine rağmen şuan 3 4mb anca görüyorum. Bir de adsl porta bağlanmış sanırım bunu vdsl e nasıl bağlayabilirim. Hat yorumlarınızı da bekliyorum maksimum hızım ne olur ?
destek kaydı acın vdsle gecirsinler

lordert

Asistan
açtım tabi hat değerlerimi yorumlar mısınız vdsl uygun olur mu kaç mb alabilirim teşekkürler.
ADSL portu olduğu için 19 mbps maximum görünüyor vdsl portu bağlandığında daha sağlıklı yorum yapabiliriz dostum Türknet sorgulamada 35 mbps görünüyorsa %90 alırsın 35 mbps i

gokhanbey

Üyecik
16Mbps internetten aldığım hız bu şekilde. Bunun ne için ne yapabilirim?

65890

stat counter