Hattı Kendim Devralıp Operatör Değiştirme Hakkında Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Enes Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar çok uzun zamandır Türk Telekom kullanıyorum ve önceden yaşım küçük olduğu için hat annemin üstüneydi.Şimdi ben kendime ait ve numarası aynı olan bir hat istediğim için sanırım hattı devralmam gerekecek.Ve Vodafone’a geçeceğim içinde 3 ay beklemek gerekiyomuş diye duydum.Hattı önce Vodafone Faturasıza geçirsek sonra devralsam 3 bekleme sorunu ortadan kalkarmı acaba.Vodafone da frezone lu olucağım için hattı kendi üstüne almam gerekiyor ancak yeni bir hatta almak istemiyorum çünkü çok uzun zamandır kullandığım numaram değişsin istemiyorum.Sorularımı cevaplarsanız ve yardım ederseniz teşekkür ederim.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Bekliyeceksin çünkü devir işlemi yeni hat alma ile aynıdır vodafoneyede bulaşma.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Devir işlemine yüksek fiyat gidiyor diye biliyorum bence en garantisi bunu gidip bizzat yerine sormak daha sağlıklı olur herhangibi bir şubeye

Enes Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet biraz tuzlu o işlem.En iyisi sormak.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Normalde devir işlemi yeni hat çıkartmaktan daha pahalı diye biliyorum ancak tercih sizin tabi.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Normalde devir işlemi yeni hat çıkartmaktan daha pahalı diye biliyorum ancak tercih sizin tabi.
Evet Turkcell’de pahalı ben sormuştum vazgeçtim diğer firmaları bilemem kolay müşteri hizmetlerini aradığın gibi hallolur o işler

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,931
Merhabalar çok uzun zamandır Türk Telekom kullanıyorum ve önceden yaşım küçük olduğu için hat annemin üstüneydi.Şimdi ben kendime ait ve numarası aynı olan bir hat istediğim için sanırım hattı devralmam gerekecek.Ve Vodafone’a geçeceğim içinde 3 ay beklemek gerekiyomuş diye duydum.Hattı önce Vodafone Faturasıza geçirsek sonra devralsam 3 bekleme sorunu ortadan kalkarmı acaba.Vodafone da frezone lu olucağım için hattı kendi üstüne almam gerekiyor ancak yeni bir hatta almak istemiyorum çünkü çok uzun zamandır kullandığım numaram değişsin istemiyorum.Sorularımı cevaplarsanız ve yardım ederseniz teşekkür ederim.

Hattı üzerine aldığında yeni hat olur ve 90 gün bekleme durumun olacak, taşıman onaylanmaz. Hattı üzerine aldığından dolayı her türlü vergi ücreti yansıtılacaktır.

Enes Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hattı üzerine aldığında yeni hat olur ve 90 gün bekleme durumun olacak, taşıman onaylanmaz. Hattı üzerine aldığından dolayı her türlü vergi ücreti yansıtılacaktır.
Peki numarayı taşıdıktan sonra vodafone dan hattı üzerime devir alsam olurmu acaba?