Yardım Hata sonra tekrar deneyiniz. Acil yardım lütfen!!!

Bu konuyu okuyanlar

Ozreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Instagram yaklaşık bir saat önce beni hesaptan attı şifreyi girdiğim zaman da lütfen daha sonra tekrar deneyiniz hatası veriyor hesabım çalındı diye korkuyorum yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar Instagram yaklaşık bir saat önce beni hesaptan attı şifreyi girdiğim zaman da lütfen daha sonra tekrar deneyiniz hatası veriyor hesabım çalındı diye korkuyorum yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım???
Arkadaşlar acil lütfen!!

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930

Arkadaşlar acil lütfen!!
Bence bir süre deneme yapma, sürekli girişi denediğinde şüpheli hesap hareketi olarak algılıyor ve uyarı alıyorsun.

Ozreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet bir kaç kez şifreyi de değiştirdim fakat yine bir süre sonra tekrar deneyiniz diyor

Hani sürekli giriş ve çıkış yapıyordum ondan kaynaklı bir sorun olabilir mi acaba?

Ozreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yok Facebook hesabım yok daha önce eşleştirme yapmadım sadece korkum çalınmış olması pek anlamıyorum bu işlerden de

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Yok Facebook hesabım yok daha önce eşleştirme yapmadım sadece korkum çalınmış olması pek anlamıyorum bu işlerden de
Anladım eşleştirme yapmış olsaydın hesap merkeziydi galiba o kısımdan da instagrama giriş yapabilirdin. Bekle bakalım umarım sorunun çözülür.

Ozreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Umarım çözülür de çalınma olmamıştır değil mi?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Giriş yapıp sayfalar mı yüklenmiyor?

Ozreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Giriş yapıp sayfalar mı yüklenmiyor?
Yok reis şifreyi yazdıktan sonra hata veriyor

Bilemem ama oltalamaya falan gelmediysen, şifreni kimse ile paylaşmadıysan pek zannetmiyorum.
Yok ya şifremi benden başka kimse bilmiyordu

Sadece son zamanlarda çok fazla giriş çıkış yapıyordum bazen bir dakikada bile çıkıyordum

Son mesajlar