Harp Okullarında Verilen Diplomalar.

Bu konuyu okuyanlar

YaralıKeko

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Beyler bu sene son senem harp okuluna gitmeyi düşünüyorum.Harp Okulundan mevzun olunca subay diplomasının yanında çeşitli düplomalarda alabiliyomuşsun.Benim sorum bu diplomaların herhangi bi ağırlığı olurmu?Yani diyelim bilgisyar mühendisliği diplomamı harp okulundan aldım diyince adamlar iyimişmi der,peh harp okulumu der ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

turknavy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Peh harp okuluymuş diyorlar

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Beyler bu sene son senem harp okuluna gitmeyi düşünüyorum.Harp Okulundan mevzun olunca subay diplomasının yanında çeşitli düplomalarda alabiliyomuşsun.Benim sorum bu diplomaların herhangi bi ağırlığı olurmu?Yani diyelim bilgisyar mühendisliği diplomamı harp okulundan aldım diyince adamlar iyimişmi der,peh harp okulumu der ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Ülkenin en iyi üniversitelerine denktir eğitimleri.Akraba çevremden biliyorum.Hava harpten mezun olan akrabam yazılım mühendisliği yapıyor.Devlet tarafından birkaç defa Amerika'ya gönderildi yazılım konusunda çalışmalar için, gidip orda dünyaca ünlü şirketlerle çalıştı şimdi isim vermeyeceğim sıkıntı olabilir.Sen düşün yani.Ama diğer harp okullarını bilmiyorum.

YaralıKeko

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Gözümden dolayı Kara Harp istiyorum ama hayırlısı inşallah pişman olmam