Harman kardon, bu kulaklık hakkında ne biliyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Uygunsa eğer alınması için tavsiye edilebilir mi? Daha öncebu markayı duymamıştım o yüzden pek bir bilgim yok.

images-30.jpeg

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Harman Kardon'u duymaman ilginç. Yunan Mitolojisinde Tanrıların Tanrısı Zeus, ses teknolojisinde de (kişisel görüşümdür) Harman Kardon'dur.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Ses alanında en büyük donanım ve yazılım üreticilerinden birisidir :)

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Harman Kardon'u duymaman ilginç. Yunan Mitolojisinde Tanrıların Tanrısı Zeus, ses teknolojisinde de (kişisel görüşümdür) Harman Kardon'dur.

Bu tür konular pek ilgi alanım olmadığından olacaktır ki duymadım.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Bu tür konular pek ilgi alanım olmadığından olacaktır ki duymadım.
O yönden bakınca aslında haklısın, 15 yaşında bir rapçinin Cartel'i, Rapor 2'yi hatta Ceza'yı duymaması gibi geldi bir an. :) amacım zaten markanın büyüklüğünü vurgulamaktı.

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
O yönden bakınca aslında haklısın, 15 yaşında bir rapçinin Cartel'i, Rapor 2'yi hatta Ceza'yı duymaması gibi geldi bir an. :) amacım zaten markanın büyüklüğünü vurgulamaktı.

Hayır sorun yok anladım ne demek istediğinizi. Ve evet büyük bir markaymış. Lakin şu ana kadar tercih edeni görmedim acaba neden?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,354
Ses kalitesi muazzamdır. O kulaklığın o tasarımı bana hiç konforlu rahat gibi gelmedi.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Hayır sorun yok anladım ne demek istediğinizi. Ve evet büyük bir markaymış. Lakin şu ana kadar tercih edeni görmedim acaba neden?
Ülkemiz ekonomik durumu göz önüne alındığında, aşırı pahalı olduğundan, örneklemek gerekirse vitrinde bulunan son model oyuncak trene bakıp hayal kuran ve alamadığı için iç çeken çocuk gibi o sesi dinleyip, fiyat etiketine bile bakamadığım gibi, diğer kullanan sayısıda çok az.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yalnız tipinden ben pahalıyım diye bağırıyor.
Harman Kordon'a gelirsek ses tarafının Samsung'u gibi bir(zaten Samsung satın aldı geçenlerde ) Beats falan abi çeker bence (ikisini de kullanmadım ama harmanın Beatsi havada karada indireceğini düşünüyorum :D)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,354
Benim tavsiyem çok uzun saatler kullanmayacaksa gün içinde alıpta kullanırken sıkıntı yaşamaz.

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Resmini koyduğunuz modeli bizzat denemedim. Harman Kardon markası ses sistemlerinde üstün kalitesi ile bilinir. En güçlü markalardan biridir. Dolayısıyla alışık olduğumuz diğer markalara göre pahalıdır.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Yalnız tipinden ben pahalıyım diye bağırıyor.
Harman Kordon'a gelirsek ses tarafının Samsung'u gibi bir(zaten Samsung satın aldı geçenlerde ) Beats falan abi çeker bence (ikisini de kullanmadım ama harmanın Beatsi havada karada indireceğini düşünüyorum :D)
Beats sesi çok farklı. Samsungun kamerada yaptığı gibi tam orjinal sesi değil renkli ses verdiğini düşünüyorum. Biraz gösteriş markası gibi. Harman kardon daha canlı ve gerçek ses veriyor.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Harman - kardon ses üzerinde iyi bir markadır ev için hi fi sistemlerden tutun laptopların dahili hoparlöründe , hatta lüks arabaların ses sistemlerinde bile karşınıza çıkabilecek bir marka , ürettiği ürünler genelde üst sınıf , kaliteli ürünlerdir.

Sennheiser da bu tarz fazla bilinmeyen ama işindeki en iyi markalardan biri.