Harici Harddiske ( Usb Girişli ) Windows Yükleme

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Beyler Windows Harici Harddiske Windows yükleyebilirmiyim ? Yüklesem bile yanımda taşıyabilirmiyim ?
Yanımda taşımam önemli değil.Ama taşısam daha iyi olur
Cevaplarınızı Bekliyorum.Şimdiden Teşekkür ederim.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
benim eski masaüstü SSD içinde win 10 yüklü tüm sistem denediğim başka pclerde sadece kendime ait SSD takılı iken (sata üzerinden) sistem stabil açılıyor. ayrıca diğer pc açıkken (normal çalışması anında) usbden bağladığım normal hdd gibi takılıp çıkartabiliyorsun (=

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
windows bildiğim kadarı ile harici diski desteklemiyor, ancak sata 3 -2 girişlerinden bağlamalısın, o zaman da bi esprisi kalmıyor işin...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ben bir ara içinde işletim sistemi yüklü olan bir harddiski kendi sistemime bağlamıştım sistem açılmadı. Ama açtığını söyleyen arkadaşlarım oldu. Bu galiba biraz şans işi gibi.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
sİSTEMİN diğer bilgisayarlarda açılması için driverların uyuşması gerek, bu da şans değil uyumlulukla alakalı yani tıpatıp ya da anaparçaları benzer olan bilgisayarlarda açılır ama sata portundan bağlarsan...

umitarabaci

Asistan
Reaksiyon puanı
89
USB belleğe de windows yükleniyor ama arkadaşların dediği gibi farklı bilgisayarda nasıl çalışır bilmiyorum.Bazı ekstra programlar var bunun için kök dizinde boot dosyaları oluyor windows içinde VHD sanal disk oluşturuyor.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Ben bir ara içinde işletim sistemi yüklü olan bir harddiski kendi sistemime bağlamıştım sistem açılmadı. Ama açtığını söyleyen arkadaşlarım oldu. Bu galiba biraz şans işi gibi.
Windows 7 lerin desteği yok o Windows 7 idi değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

windows bildiğim kadarı ile harici diski desteklemiyor, ancak sata 3 -2 girişlerinden bağlamalısın, o zaman da bi esprisi kalmıyor işin...
Hayır hocam taşımam önemli değil.Ama Windows Yükleyebilir miyim ?

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Denemesi parayla mı ?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
usb üzerinden çalışan live sürümler var ama tavsiye etmiyorum ne idüğü belirsiz şeyler koyulmuş olabilir içine (bankacılık bilgilerin çalandan tutta ne ararsan)

Son mesajlar