Harici Harddiske ( Usb Girişli ) Windows Yükleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    3

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
benim eski masaüstü SSD içinde win 10 yüklü tüm sistem denediğim başka pclerde sadece kendime ait SSD takılı iken (sata üzerinden) sistem stabil açılıyor. ayrıca diğer pc açıkken (normal çalışması anında) usbden bağladığım normal hdd gibi takılıp çıkartabiliyorsun (=

PARAzitCELL

Profesör
windows bildiğim kadarı ile harici diski desteklemiyor, ancak sata 3 -2 girişlerinden bağlamalısın, o zaman da bi esprisi kalmıyor işin...

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Ben bir ara içinde işletim sistemi yüklü olan bir harddiski kendi sistemime bağlamıştım sistem açılmadı. Ama açtığını söyleyen arkadaşlarım oldu. Bu galiba biraz şans işi gibi.

PARAzitCELL

Profesör
sİSTEMİN diğer bilgisayarlarda açılması için driverların uyuşması gerek, bu da şans değil uyumlulukla alakalı yani tıpatıp ya da anaparçaları benzer olan bilgisayarlarda açılır ama sata portundan bağlarsan...

umitarabaci

Asistan
USB belleğe de windows yükleniyor ama arkadaşların dediği gibi farklı bilgisayarda nasıl çalışır bilmiyorum.Bazı ekstra programlar var bunun için kök dizinde boot dosyaları oluyor windows içinde VHD sanal disk oluşturuyor.

Bana eksiklerimi sorma hayat. Mustafa Kemal derim.
Ben bir ara içinde işletim sistemi yüklü olan bir harddiski kendi sistemime bağlamıştım sistem açılmadı. Ama açtığını söyleyen arkadaşlarım oldu. Bu galiba biraz şans işi gibi.
Windows 7 lerin desteği yok o Windows 7 idi değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

windows bildiğim kadarı ile harici diski desteklemiyor, ancak sata 3 -2 girişlerinden bağlamalısın, o zaman da bi esprisi kalmıyor işin...
Hayır hocam taşımam önemli değil.Ama Windows Yükleyebilir miyim ?

stat counter