Harici Disk Kurtarma Biçimlendirme Sorunu (yardım)

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayar harici diski yereldisk olarak görüyor ve biçimlendirme istiyor ne yapmam gerekir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim aynen nod32 yükle hardiski çıkar tak şimdi tara de sonra giriyor problem olmuoy.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu Iomega disklerden bir kaç yıl evvel ben ve kardeşim birer tane almıştık. Hepsiburadadan. İkimizinki de durup dururken sizinki gibi oldu. Ne kadar uğraşırsak uğraşalım kurtaramadık. Allah'tan garantisi devam ediyordu ve Hepsiburadaya gönderip paramızı geri aldık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
linux'te disk araçlarına gel, hdd'ni seç birimi sil de, sildikten sonra birimi bağla de ntfs formatında ama. hadi hayırlı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de samsung m3 var aygıt yöneticisinde görebiliyorum ancak diğer başka bir yerde göremiyorum bi çaresini blen varsa lütfen...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Bendede 1 T yeni aldıgım Toshiba HDD hard disk var. XP de NFTS olarak biçimlendirdim. XP de sorunsuz çalışıyor. Win7 ye taktıgımda hard disk ışıgı sürekli yanıyor ve bilgisayarda görünmüyor. İçinde önemli bilgilerim var ve iş bilgisayarı win7. bu sorunu nasıl çözerim bilen varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle merhaba :D şey dabit diskimi nasıl olurda biçimlendirebiirm lütfennnn !!! yardfım edim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam bende harici 320 gb hard disk var usb ile kullanıyordum sımart tv ye taktım esim kumandada kayıt tusu var ona basmış tv de biçimlendirme istemiş oda basmış biçimlendirmiş hard disk tv de açiyor ama pc de açmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar harıcı hdd icine girmeye calışıyorum belirtilen modül bulunumadı demiyor . tüm bilgilerim içinde yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle merhabalar
Arkadaşım ben bu işle + 4 yıldır uğraşıyorum sana tavsiyem sağda solda duyulanlara inanma biçimlendirme sorunu çok fazla çıkarıp takmaktan oluşuyor.İçinde çok önemli dosyaların varsa kurtarmak çok basit yapman gereken veri kurtarma programı indirip complete kurtarma modunda alırsan dosyaların isimleri ile kurtulur bundan yapamazsan sana şu anda 3 tane hd var elimde onları yapıp kurtardığım yöntemi anlatırım .Fakat kurtarma programı Full olacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
veri kurtama programı varmı bildiginiz iyi birşey 3 senelik arşivim var biçimlendime hatası veri yor birde ailevi fotolarım özel fotolarım var yani çok önemli kurtarmam lazım lütfen acil şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar iomega harici diskim var aynı sorun bende de var fakat ben bir şey fark etmiştim şöyleki, harici diski ilk aldığımda bilgisayarıma takınca bir program yüklemişti o program sayesinde şifrelemede yapıyordum ama bilgisayarıma her taktığımda oprogram sayesinde açıyordum sonra başkabilgisayarda açmam icab etti birtürlü açamadım diski görmüyor,
tekrar kendi bilgisayarımda denedim oprogram sayesinde açılıp işlem yapabiliyordum taki bilgisayarıma format atıncaya kadar, şimdi bilgisayarımda diski açamıyorum benim de önemli bilgilerim var .
ama bu diski ilkkez bilgisayarıma taktığımda bir program yüklemişti oprogramı tekrar yüklese belki açar onuda yapmıyor. yeni iken birkere yapmıştı. ya kardeşlerim bütün bunlar ticari hilelerdir size yeni harici disk satmak için marka da alsan palavra hergün yeni markalar çıkıyor eskileri yok oluyor bakalım neyapacağız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben bugun okulda usb flaş blegımı bılgısayara taktım icinde 7.5 gbayta yakın bılgı vardı sımdı hıc bır sekıldde
gırıemıyom bılgısayar donuyor sag tıkladıgında herhangı bır secımden sonra yuklenme durumu oluyor ve hıc bır sekılde acılmıyor bılgısı olan yardımcı olurmu nasıl bır yol izlemliyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Bendede 1 T yeni aldıgım Toshiba HDD hard disk var. XP de NFTS olarak biçimlendirdim. XP de sorunsuz çalışıyor. Win7 ye taktıgımda hard disk ışıgı sürekli yanıyor ve bilgisayarda görünmüyor. İçinde önemli bilgilerim var ve iş bilgisayarı win7. bu sorunu nasıl çözerim bilen varmı
aynısı bana da oldu ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
find and mount u deneyin mount yapın harddisk gözükecektir ama hdd içine bir şey yazamıyorsunuz bilgisayar izin vermiyor yine de dosyaları alabilirsiniz unmount yaparsanız görünmeyen haline geri döner

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı sorunlar oldu bi arkadaşıma film atması için verdim geri aldıgımda flash diske koydugum ad çıkmıyor sadece çıkarılabilir disk diyor chkdsk felanda yazdım yaptım disk yonetiminden de baktım olmuyor sorun virus problemi olabilir mi ? lütfen yardımcı olun ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepniz burayı dinleyin tüm bozulan hardiskler harici hardisler flash bellek hafzı kardı herşey mini tool power data 7.0 lisanslısın bulursan hal oluyo haricinide düzeltiyo ama siz bir dah günmeyin yenisini alın ben proramı lisansın aldım internete atım bulun kulanın by ( Gecelerin yargıcııı)