Harddisk Usb Çeviriciler | Yardım Lütfen

Bu konuyu okuyanlar

RedTie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim elimde eski kasamdan söktüğüm şöyle bi harddiskim var..

1-) Hızlı Resim - 20170909 145114
2-) Hızlı Resim - 20170909 145843

..sorum ise şu ben bu harddiski laptobumda kullanmak istiyorum ve internette bunu araştırırken laptop harddisklerini usb ye dönüştüren kablolar, harddisk kutuları gördüm. Aynısını bendeki harddisk için yapsam çalışır mı onlarda 2,5 inch yazıyor hangi kısmı ölçüp bu sonuca varıyorlar ve internette eski kasa harddiskleri için psu kullanarak dediğimi yapmışlar benimde psu kullanmam mı gerekiyor sadece kablo alsam çalışmaz mı yada psu olmadan yapabileceğim bi yöntem var mı cevaplarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.... :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bildiğim kadarıyla Hard Disk kutusuna ihtiyacın var. Sadece kabloyla çalıştırabileceğini sanmıyorum. İnç hesabı da, uzunluğunu 2,54 ile çarparak bulabilirsin.
Kesinlikle diğer yorumları bekle.

RedTie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim kadarıyla Hard Disk kutusuna ihtiyacın var. Sadece kabloyla çalıştırabileceğini sanmıyorum. İnç hesabı da, uzunluğunu 2,54 ile çarparak bulabilirsin.
Kesinlikle diğer yorumları bekle.
Cevap için teşekkürler, İnç hesabını biliyorum şunu soruyorum sadece kabloların takıldığı alanı mı ölçeceğim yoksa tüm harddiski mi çünkü tüm harddisk yaklaşık 4'' sadece kablo takılan siyah alan 2.5''