Hangisinin Wifi'si Daha İyi

Hangisi daha iyi

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu teknolojinin sağı solu belli değil demekki. Artık tamamen nasip kısmet demeye başladım ben. =))

Aynen öyle laptop için en güvenilir marka olan Sony'nin laptopunda bile sıkıntı çıkıyorsa(değiştirmişler ama) nasip işine dayalı bide abdestli olmak lazım önlemimizi alalım:D

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
iPhonelarda 4 yada 4s'de bazı modellerinde kronik wifi problemi vardı cidden, bağlanmama problemi falan ama hepsinde değil.
Konuya dönersek ilk sayfada S3 bile daha iyi çekiyor diyen olmuş neremle gülsem şaşırdım. Buyursun basit bi test; http://www.youtube.com/watch?v=KLP_ZZG0eGo

iPhone al pişman olmazsın sakın ola Samsung alma pişman olursun.

Samsung şu nalet arayüzü değiştirse ve tasarımda S2'ye dönse yine saygımı kazanır ama Samsung benim saygım için çalışmıyor:p aslında Samsung bir çok anlamda iyi cihaz yapıyor ama tasarımı kötü malzemesi kalitesiz olunca(sağlamlıktan bahsetmiyorum) ve Sony,htc,iPhone gibi telefonlarda kullanınca Samsung çok dandik geliyor:(

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Samsung şu nalet arayüzü değiştirse ve tasarımda S2'ye dönse yine saygımı kazanır ama Samsung benim saygım için çalışmıyor:p aslında Samsung bir çok anlamda iyi cihaz yapıyor ama tasarımı kötü malzemesi kalitesiz olunca(sağlamlıktan bahsetmiyorum) ve Sony,htc,iPhone gibi telefonlarda kullanınca Samsung çok dandik geliyor:(

+ Samsung alenen en kopyacı firma ve ticarı itibarları 5 para etmez

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ilk mesajdaki arkadaşın yazdığı modeller arasında Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac "ac" desteği olan Z1 ve S4 ikisi arasında wifi çekimi olarak çok bir fark olacağını düşünmüyorum.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Z1 in wi-fi sorunu 4.3 güncellemesiyle çözüldü şuan gayet iyi durumda