Hangisini tavsiye edersiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Abdullahbsrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

fatih pamuk

Asistan
Reaksiyon puanı
14
7

Asus X550VX-DM277DC i7-6700HQ 12GB 1TB 2GB GTX950M 15.6 FreeDos bu bilgisayar mı bende bu konuyu açtıktan sonra gördümde ebrar bil. guvenilir mi acaba garantiyi asus mu veriyor bir de freedos sıkıntı olmazmı...
ben ebrar bilgisayardan aldım. 2 hafta olalı. bilgisayardan memnunum. modern warfare3 oynuyorum şuan mesela. full ayarlarda gayet akıcı donma yok.

ebrar bilgisayardan ben memnun kaldım sorun yaşamadım. sorun yaşarsan zaten yardımcı oluyolar. ama memnun kalmayan kişilerde var sanırım internet forumlarında.
freedos nasıl kurulacağına dair internette yardımcı videolar var. ben kurduysam sende eminim kurabilirsin.

Abdullahbsrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ebrar bilgisayardan aldım. 2 hafta olalı. bilgisayardan memnunum. modern warfare3 oynuyorum şuan mesela. full ayarlarda gayet akıcı donma yok.

ebrar bilgisayardan ben memnun kaldım sorun yaşamadım. sorun yaşarsan zaten yardımcı oluyolar. ama memnun kalmayan kişilerde var sanırım internet forumlarında.
freedos nasıl kurulacağına dair internette yardımcı videolar var. ben kurduysam sende eminim kurabilirsin.

Kardeş ilgi için sağol
Peki bu bilgisyari tam 2540 a mı aldınız şuan 2610 civari bu laptop ucuzlar mi acaba yani bu sitede fiyatlar güncelleniyormu..

fatih pamuk

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Kardeş ilgi için sağol
Peki bu bilgisyari tam 2540 a mı aldınız şuan 2610 civari bu laptop ucuzlar mi acaba yani bu sitede fiyatlar güncelleniyormu..
ben tam olarak kargo dahil bu fiyata aldım. daha sonradan zam geldi laptopa. düşmesini bekleye bilirsiniz eğer çok acil istemiyorsanız

Son mesajlar