Hangisi Süperonline? Sahtecilik?

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,524
Arkadaşlar merhabalar. Ben uzun süredir ttnet kullanıcısıyım ve ttnetten zerre kadar memnun değilim. Bende bir gün sinirlendim ve googleda turkcell superonline diye aradım. İlk gelen siteye tıkladım ve beni aramaları için numaramı bıraktım. Bu gün beni aradılar ve teklif sundular. Kabul ettim fiyat fena değildi. Tc adres vs. istediler verdim ve pişman değilim yalnız şöyle bir sıkıntı var. Ben gerçekten Turkcell Superonline mı aldım? Yoksa benzer isimli bir başka sağlayıcı mı?

Google da turkcell superonline diye aratınca 3 farklı site çıkıyor. 3üde aynı görünüyor. Ben işin içinde çıkamadım. Birde siz bakınız lütfen.
www.süperonlınenet.com (Tukcell Superonline internet)
Turkcell Superonline İnternet
TURKCELL SUPERONLINE

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
TURKCELL SUPERONLINE orijinal olan bu.
Sitenin altına inerseniz
© 2016 Turkcell Superonline ibaresini görürsünüz.
Diğerinin altında ise Copyright 2016 NetFiber internet Hizmetleri LTD. ŞTİ var. Bunlar kim bilmiyorum belki ara şirkettir, superonlinedan hizmet almanızı sağlıyorlardır.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,524
TURKCELL SUPERONLINE orijinal olan bu.
Sitenin altına inerseniz
© 2016 Turkcell Superonline ibaresini görürsünüz.
Diğerinin altında ise Copyright 2016 NetFiber internet Hizmetleri LTD. ŞTİ var. Bunlar kim bilmiyorum belki ara şirkettir, superonlinedan hizmet almanızı sağlıyorlardır.
Vallahi arayıp kaydı iptal ettirdim. Türkcell superonline olduklarını ve 3 siteninde türkcell süperonline verdiğini söylediler ama gidip yüzyüze konuşarak alacağım sanırım.