Hangisi sizce

Bu konuyu okuyanlar

MehmedAkd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arladaslar sizce note 10 mu yoksa s10 plusmu hangisi alinmali (tabiki fiyatada bakin)

MehmedAkd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Peki arkadaslar s10+ mi yoksa op 7 pro mu alayim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Op 7pro malesef değerlendirmeye almak mantıklı değil 5000tl vereceksin kaçak yada garantisiz. S10 + hem garanti olarak hem kaydı aksesuarı ve servisinin çok olması olarak daha avantajlı mecburi s10+ diyelim zaten genel olarakta daha iyi.

MehmedAkd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Op 7pro malesef değerlendirmeye almak mantıklı değil 5000tl vereceksin kaçak yada garantisiz. S10 + hem garanti olarak hem kaydı aksesuarı ve servisinin çok olması olarak daha avantajlı mecburi s10+ diyelim zaten genel olarakta daha iyi.
Peki ekran olarak op 7 promu yoksa s 10 plusmu cubku op 7 pronun 90hz yenileme hizi var

MehmedAkd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ohooo konu nereye geldi ?
Yaw abi haklisinda bu cinliler okadar dikkat cekici telefonlar yapiyorlarki iki aydir karar veremedim note 9 dan basladim sonra redmi k20 pro sonra op 7 pro sonra note 10 cikti sonra fiyata baktim s10 plusa yoneldim sende anla bizi.... bu arada bekle simdi araya iphone 11 i koyacam araya ??

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kameradan biraz feragat edeceksin daha akıcı ekran deneyimi ve genel olarak daha akıcı bir cihaz alacaksın. OP7 Pro 4200-4300e bulunuyor garantisiz riski alırım diyorsan OP7 Pro alınır.

Bir arkadaşıma OP7 Pro aldırmıştım valla cihazı incelemeyi merakla bekliyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dostum incelediginde izlenimlerini bana buradan ulastirsan cokkk sevinirim bide imei mi atti
Evet imei attıracak. S10 Plus 6500 TL, OP7 Pro garantisiz 4300 TL falan. Arada fiyat farkı çok fazla. Olay tamamen senin parayı nasıl harcayacağına bakıyor iki cihaz da eşdeğer cihazlar aralarında uçurum yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tamamda hocam devlet artık ciddi ciddi kaçak tel ile mücadeleye başladı yerli bozuntuları ve gelir kayıpları yüzünden bence artık kaçak ciddi riskli bu 250tl kayıt muhabbeti bitince ben sağlam bir ceza çıkartıp kaçakların peşine düşerler diye düşünüyorum çünkü piyasada çok kaçak cihaz olduğunun farkındalar ve bu hükümetin ağzını sulandırıyor bence temiz bir mi 9t pro yeterli ve risksiz olur.
imei kaydını tespit etmeleri zor. Tespit edilse bile başkası atılır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
E bu adamlar en son 5 sene öncesinden sinyal veren sistem yazılımı yüklü cihazların kaydını düşürüyorlar hala bir cihazda kullanılıp kullanılmadığını tespit edemezlermi? Sistem uygulaması yüklüyorlar ülkeye resmi girişli cihazlara..
Çaresi bulunur. Ben riske girerim. Sonraki cihazımda da gireceğim muhtemelen.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Riski alabilirsen op7 pro mis...

Tek sıkıntısı bence kamerası ama yinede gayet güzel çekimler yapabiliyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen bakıyorum bir kaç güne şansımız rast giderse bir yerde başlayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşsiz guatr hastası ve yanlız :) burda ne işin var dersen kendimi oyalamak için.
Niye yalnız ananın babanın yanında değil misin? Kaç yaşındasın

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
S10plus al

Aynen bakıyorum bir kaç güne şansımız rast giderse bir yerde başlayacağım.

İşsiz guatr hastası ve yanlız :) burda ne işin var dersen kendimi oyalamak için.
Geçniş olsun

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
s10+ net aradaki farka değmez

Son mesajlar