Hangisi daha iyi

Bu konuyu okuyanlar

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Intel Pentium D 2.80 Ghz 1.5 gb ram unboard ekran kartı Crea 2001 model Win7 32 bit.Kingsroad oynamayı düşünüyorum.Oyunun önerisi Safari Chrome Mozilla IE.En iyi performansaı gösterecek tarayıcıyı kullanmak istiyorum zira uzun süreli kullanımda bazı tarayıcılar resmen pcyi düzüyor.IEda çok donmalar oluyor.Mozilla ise ilk çıktığı günden itibaren bu pc için bir kanser oldu.İkide bir çökemeler donmalar yavaşlamalar hiç ısınamadım mozillaya hiçde sevmedim.Safarinin son durumu ne? Bir aralar safariyle çok iyi performans gösteriyordu bilgisayar ancak şuan apple safariyi windowsdan yavaş yavaş çekmeye mi başladı? Chrome'da ise oyunu açmıyor ne yazıkki söylediklerini felan yaptım ama açılmıyor.

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ne hata veriyor ?
AFP engellendi hatası geliyor neredeyse sürekli afpyi çalıştırmak için izin ver seçeneğini kullanmam gerekiyor.Kimi yerlerde onu bile yapamıyorum.Dolayısıyla çoğu oyun açılmıyor.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
AFP diye bir şey bilmiyorum ve öyle görünüyor ki bilgisayarlarla ilgili bu terimi Google amca da bilmiyor. API olabilir mi demek istediğin ?

Aodebe Flash Player olmalı.
--- Gönderi Güncellendi ---
AFP engellendi hatası geliyor neredeyse sürekli afpyi çalıştırmak için izin ver seçeneğini kullanmam gerekiyor.Kimi yerlerde onu bile yapamıyorum.Dolayısıyla çoğu oyun açılmıyor.

chrome://settings/content/flash

Şu adreste önce sor seçeneğini etkisizleştirip dene belki düzelir.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
chrome://plugins adresine git ve orada her zaman izin ver'i seç. AFP eğer adobe flash player ise.