Hangisi Daha Çok Tercih Edilirse Yarın Gidip Alıyorum

Konusu 'Telefon Önerileri' forumundadır ve Batuhan Ertuğrul tarafından 12 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

?

Sizce

1. Samsung S7

54,2%
  2. Iphone 6S

16,9%
  3. Sony XZ

23,7%
  4. Huawei P9

5,1%
  1. Oğuz Emre

Oğuz Emre Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Malatya
    S7 Al kardeş. Iphone 6S halamda var düşük ışıkta görüntü berbat. SONY XPERİA XZ' çok ısınıyor işlemcisinden dolayı birde telefon dediğin aksesuar'larla ön plana çıkar XZ'nin çok güzel aksesuarları yok daha doğrusu askesuar'ı bile az. Bazı arkadaşlar güncellemeden bahsetmiş şimdi gidip s7 den çok daha az performanslı 2017 telefonları alacağına S7 daha iyi

2. murat25

murat25 Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Rusya-ST.Petersburg
    bence XZ'yi tercih et.sony her ay güvenlik güncellemesi ve sistem güncellemesi veriyor.hem yeni telefon sayılır.ben kullanıyorum.pişmandeğilim.sony güncelleme konusunda her türlü desteği de veriyor.

teknikercnyt bunu beğendi.
  3. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    3.305
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Samsungda Note 4'e bile her güvenlik güncellemesi geliyor. Samsung vermiyor mu sanıyorsunuz?
    Daha yeni olunca ne oluyor? Birinde 820 öbüründe muadili olan 8890 var kaldı ki eski olanda 4GB Ram var. Yeni dediğiniz süre de 5 ay falan öyle çok da değil.

4. murat25

murat25 Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Rusya-ST.Petersburg
    orasını bilmem ama temmuz ayında 3 güncelleme verdi sony.benim tercihim sony'den yana.samsung mu benden uzak olsun.

metinali bunu beğendi.
  5. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    3.305
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Yahu tutarlı cevap vermeyecekseniz niye ortalığa bir laf atıp gidiyorsunuz? 3 tane güncelleme vermek marifet mi? 3 tane güncelleme veriyorsa o ay birşey bozmuştur ki birşeyleri düzeltmeye çalışıyordur yoksa Google aylık 1 tane Android güvenlik güncellemesi yayınlıyor.

6. murat25

murat25 Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Rusya-ST.Petersburg
    türkiye de ki durumu bilmem.rusya da durum bu.samsung rusya da güncellemeleri çok geç veriyor.daha yeni nougat güncellemesi vermeye başladı.

7. Put 'em In a Kappa

Put 'em In a Kappa Asistan

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    In a Kappa
    S7. Hatta sorunsuz ve garantili bulabilirseniz o fiyatlara S8 ya da S7 Edge. S7 Edge 3600mAh, S8 ise bir testte Mate 9'dan uzun dayanıyor (Ki bu her şeyin bataryaya bağlı olmadığının kanıtı. Optimizasyon verimlilik ve panel bazen 1000mAh edebilir. 5000mAh bataryalı telefona Mediatek koyup lapır lapır enerji çekmesi ve 3000mAh Snapdragonun onu geçmesi gibi.) Ayrıca Mate 9'da olabilir. Kamera bence iyi. Ama geceleyin monochrome ile belki kurtarabilirsin. Ki monochrome işleyişini tam bilmiyorum. 4000mAh. Ama unutma. Kocaman ekran istiyorsan sadece Mate 9. S8 3000 mAh ama Mate 9'dan daha uzun dayanıyor.

Son düzenleme: 13 Ağustos 2017
  8. SEFA_lmao

SEFA_lmao Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    -ist
    Samsung gerçekten işe yaramaz bir telefon üretici parana yazık alma derim.

9. despotango

despotango Asistan

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Xz kullaniyorum ( is icin ) ve kesinlikle öneriyorum .. ses seviyesi biraz düşük ama ses kalitesi olarak s8 imden daha iyi ..

10. HeartSoaker

HeartSoaker Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Aydın
    6s.Kamerası gayet güzel ve mis gibi fotoğraflar çekebilirsin,ekstra lens de takabilirsin istersen.Pil olarak zaten süper.Fakat istemiyorsan bile Samsung'a şakın yaklaşma.Evet güzel telefon,fakat uzun ömürlü şöyle 3+sene ilk günkü gibi kullanabileceğin güzel bir telefon istiyorsan Samsung sana göre değil. 2'nci sene Samsung'da bir sürü sorun çıkmaya başlıyor nasıl kullanırsan kullan.
    --- Gönderi Güncellendi ---
    5s 2013'te çıktı ve İOS11 geliyor.Apple'a takıntım yok fakat destek konusunda en iyisi Apple.
    Üzer.Uzun kullanım istiyorsan eğer Sony,Apple vs.alman lazım.bir de Xiomi(yanlış yazmışsam özür)var uzun kullanımı nasıl bilmiyorum fakat mi6 güzel gibi duruyor.Fakat uzun kullanımı garantili olan Sony ve Apple var benim bildiğim ikisi de rahat 4 sene gidiyor.Pili yenilersen 4 sene sonunda daha da gider.

11. Çevrimiçi Üye

Çevrimiçi Üye Doçent

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    masada çalışıyorum
    Yer:
    Baku
    bütçe ne kadar hocam

12. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    3.305
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    One Plus önereceksin de One Plus kamerası S7 ile yarışamaz.

13. Çevrimiçi Üye

Çevrimiçi Üye Doçent

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    masada çalışıyorum
    Yer:
    Baku
    hocam nereden anladın ya :D. bencede kamerası bir tık geride. bokeh effekti falan ama güzel. birde zoom özelliği vardı galiba.
    yalnız kameraya göre telefon alınmaz ki birde. performansı desen daha iyi. arayüzü desen daha iyi. tasarım bana göre daha iyi. bunlar hep artı+++++.

14. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    3.305
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    One Plus 5'e insaflı davranıyorsun. Screenshot_2017-08-13-14-28-36-706_com.google.android.youtube.png Screenshot_2017-08-13-14-26-55-322_com.google.android.youtube.png

15. Çevrimiçi Üye

Çevrimiçi Üye Doçent

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    masada çalışıyorum
    Yer:
    Baku
    her zaman iyi fotoğraf çekicek diye bir şey yok ki hocam. s8-in bile htc11-den kötü çektiği zamanlar oluyo. her zaman aynı performansı veremez.

bu telefonlar içindense xz

16. _X_

_X_ Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir! Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    683
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Herşeyi Bilmene Gerek Yok, Haddini Bil Yeter.
    Yer:
    Uzaktaki Köy
    6s ve S7'yi 2 hafta kullanma şansın olsaydı ve Samsung ile Apple kullanıcılarının cihazlarla ilgili olumsuz yorumlarını okuyup buna göre karar verebilseydin tercihin kolaylaşırdı.

Bu duruma alternatif olarak şikayet raporlarını okumaya çalışın.

Bu liste olsun veya başka liste olsun cihazların tümünü kanlı canlı bizzat kullanmadığı halde çoğu yorum yapanlarda mutlaka azda olsa taraf tutma eğilimi vardır. Bu nedenle cihazları kağıt üzerinde olumlu olumsuz yanlarını bizzat kullanıcılarının yorumlarına bakarak listeledikten sonra karar vermeniz.

Bana göre 6S'e kıyasla S7 alınmaz.
    Kamerası dar açıda olabilir ekran kasa oranı rakiplerine göre çok ufak farklarla geride olabilir ama kamerasıda iyi olduğu gibi ekran kalitesi ile birlikte ekran kasa oranı
    tatmin edecek düzeyde. Batarya kapasitesinin rakiplerinden geride olmasına rağmen eşit veya daha uzun süre kullanım sunması

Ek olarak 6S'in uzun ömürlülüğü güncel kalışı 2. el pazarındaki değeri ile piyasada satışının hızlı olması servis memnuniyeti alınabilirliği listedeki cihazlardan ayrılan özellikler

Hangi telefonu alırsanız alın şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

17. Christopher Nolan

Christopher Nolan Üyecik

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    Salı günü S7 EDGE almayı planlıyordum bu yorumlar adamı öldürür ya öyle bi ikilemde kalıyoki insan alıcağı telefonu bulamıyo :D

18. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    3.305
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    S7 Edge 7 Plus karşısında
    Screenshot_20170813-180840.png
    Hem Note 5 hem de XZ kullanan birine göre S7 vs XZ
    Screenshot_20170813-180934.jpg
    @Christopher Nolan ve @Batuhan Ertuğrul
    Buyrun bakın size XZ'yi getirdim. Ayrıca 6S'den çok daha iyi olan 7 plusu kullanıp S7 Edgeyi kullanan birinin yorumunu getirdim. Bence bu iki gayet güzel kullanıcı yorumları
    Aslında daha mesaj kurumu karıştırdım ama 159 mesajı aramak zor oluyor biraz.
    Ne alırsanız hayırlı olsun. Bı kaç kullanıcı yorumu daha bulursam buraya atarım.
    Screenshot_20170813-182456.jpg

19. ConfickerBelasi

ConfickerBelasi Guru

Beğenileri:
    2.650
    Ödül Puanları:
    113
    daha iyisini sen yap o zaman işkembeden sallamak kolay tabi iki vida takıp iki parça lehim yapmamış bişey yapmadığın belli...

20. Christopher Nolan

Christopher Nolan Üyecik

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    ne düşünüyorsunuz bu video hakkında ? cidden öğrenciyim ve 3 bin tl ye yakın bi para telefona verdikten sonra böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum bu sorunlar hala devam ediyormu bilgilendirirseniz sevinirim

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş