Hangisi Daha Çok Tercih Edilirse Yarın Gidip Alıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce

• Kullanılan toplam oy
    59
Sen buraya 6S koyarsan @by efsane Konuyu Facebook sayfasında paylaşır sonra gelir o 6s millete fark atar çünkü sayfadan buraya Apple fanboylari doluşur

XZ yi kullanmadığımdan bir şey diyemem ama tasarımı çok hoşuma gidiyor arayüzü de tatlı kamerası S7 den iyimidir bilmem ama XZ alabilirsiniz bence ya da şöyle demeliyim S7 ya da XZ fark etmez tasarımı hangisi hoş gelirse onu alın çünkü 2 telefonda sizi üzmez.

Death Mark

Legendary
Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar kamera ve pile önem veriyorum hangisi daha çok tercih edilirse yarın gidip alıcam
Hiç düşünmeden Git Yarın Samsung galaxy s7 al bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır eğer biraz daha paran varsa s7 edge öneririm daha daha iyi hiç başka marka telefonlara bakmana gerek yok Huawei hiç sağlam değil bunu unutma Kamerasıyla yazılımıyla Android 9 a kadar yazılım desteği sunacaktır bütün oyunlarda uygulamalarda en üst düzey performans alıcaksın benim param olsaydı bu sene s7 alacaktım alamadım hatamı yaptım pişmanım s7 almadığıma

hocam git huawei mate 9 al bence pili ve hızı mükemmel.4000 mah pile sahip.sağlam ve şık bir telefon. 5.9 inç olmasına rağmen çerçevesi ince olduğu için 5.5 inçlik telefonlarla neredeyse aynı büyüklükte.kamerası da ayrı güzel. f2.2 seni aldatmasın çift kamera mükemmel performansı var.ayrıca biri monokrom ve bokeh fektini çok iyi yapıyor ama yok dersen de seçeneklerden en iyisi s7 edge.

Mükemmel performansı falan yok Mate 9 kullanıp fanatik olmayan çoğu kişinin ilk yakındığıiey cihazın gece performansı.
F2.2 ile bal gibi de sırıtıyor.
4000 mahmış aldığı ekran süresi 5-6 saat. 4000 Mah'a 7-8 saat beklersin de olmuyor işte bunun ben söylemiyorum kalkıpta samsung fanboyu felan demeyin bu telefonu15 gün kullanan bir kişi söylüyor.
Hangi 5.5 inçlik telefon ile aynı boyutta? Her 5.5 inç telefon aynı kasa boyutlarına mı sahip? Mate 9'un evet çerçevesi ince ama 5.5 inçlik 7 plus boyutunda 5.5'lik S7 Edge değil.
hocam git huawei mate 9 al bence pili ve hızı mükemmel.4000 mah pile sahip.sağlam ve şık bir telefon. 5.9 inç olmasına rağmen çerçevesi ince olduğu için 5.5 inçlik telefonlarla neredeyse aynı büyüklükte.kamerası da ayrı güzel. f2.2 seni aldatmasın çift kamera mükemmel performansı var.ayrıca biri monokrom ve bokeh fektini çok iyi yapıyor ama yok dersen de seçeneklerden en iyisi s7 edge.

Bence 6s Bi Süre Kullandım Günlük Kullanımda Oyun Sosyal Medya Vs Vs.. Gibi 1-1,5 Günümü Götürüyordu Kamerada Mükemmel Ama Ben İos Cu Değilim Diyosan S7 De İyi Kullanmadım Ama Kullanan Birsürü Kişi Tanıyorum..

Death Mark

Legendary
Yönetici
Moderatör
Telefonun işlemcisi çatır çatır oyunları uygulamaları yüksek hızda açıyor açmayacağı grafikte oyun yok Asphalt8 i ultrada modern Combat 4 ü ultra da Multilayer da kasmadan takılmadan oynarsın tek eksisi şarjı hızlı bitiyor ama buna rağmen şarj olma süresi çok iyi 1,5 saatte tam dolum 5.1 inc ekran gayet iyi QHD ekran güzel yazılımla ekran çözünürlüğü ayarlanabilir bir sürü özelliği mevcut Yazılım desteği süper Huawei de hiçbir şey yok resmen Aradaki Fark ne biliyormusunuz Huawei Çin deki mallarla üretiliyor test ediliyor Samsung galaxy s7 Güney Kore de ki sağlam mallarla 8 aşamalı testten geçmekte :) ayrıca suya toza dayanıklı ekran çizilmiyor kolay kolay

stat counter