Hangi yazıcıyı almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Burhan33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben öğrenciyim üniversite sınavına hazırlanıyorum kitaplar çok pahalı olduğu için alamıyorum pdfleri çıkartmak istiyorum pek bütçem yok bilisayarım olmadığı için hp 2632 almayı düşünüyorum günlük 20 30 çıktı alacam sizce beni idare eder mi? Sizin bir öneriniz var mı? Muhtemelen 250 lira gibi bir bütçe ayırırım lütfen yardımcı olun bana

Reaksiyon puanı
51
Bütce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

250 ye çok kaliteli bir şey yok.

Canon Pixma E304

HP Deskjet 2630

Canon E414

Safaozeer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Bütçenin birazcık üstüne çıkar ama seni kartuşlarla felan çok uğraştırmaz canon E484
Fiyatını merak ediyorsan vatan'da 309 TL
Kartuşu bitmiyor neredeyse yorum olarak bitmeyen kartuş biri beni bitirsin yazmışlar bence bi bak kafana yatarsa da al derim ben

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Fiyatı biraz yüksek olsa da lazer ve bitmeyen kartuşlu ve sayacı kilitsiz marka model araştırması yapmalısın. Bunun için bir de site vardı, oraya bir bak.

Burhan33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağolun arkadaşlar Samsung ml 1610 aldım gayet iyi f/p toner dolumunu kendim yapmak istiyorum ama hangi toner tozunu alacam bilemiyorum bazılarının fiyatları çok pahalı bazıları ise ideal 300 gr 32 tl kullanan varsa önerebiledeği satıcı var mı? Bir de 300 ortalama kaç dolum ve kaç baskı alabilirim tahmini olarak hesapladığımda 10.000 sayfa Baskı alabiliyorum

Cancanacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selam hp 2632 yazıcı aldım demo kartuş vardı üzerinde yeni kartuş almam gerekiyor ve bu yeni kartuşlar bittikten sonra dolum yapılıyor biliyorum ama bir sorun var bu yazıcıda kartuş resetleme yokmuş sanırım reset olmadanda bu kartuşları dolum yaptıktan sonra kullanabilirmiyim yoksa yeniden kartuşmu almam gerekecek. Teşekkürler.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Arkadaşlar selam hp 2632 yazıcı aldım demo kartuş vardı üzerinde yeni kartuş almam gerekiyor ve bu yeni kartuşlar bittikten sonra dolum yapılıyor biliyorum ama bir sorun var bu yazıcıda kartuş resetleme yokmuş sanırım reset olmadanda bu kartuşları dolum yaptıktan sonra kullanabilirmiyim yoksa yeniden kartuşmu almam gerekecek. Teşekkürler.

Demo kartuşlara en fazla 1-2 kere dolum yapılıyor yada yapılamıyor sonrada bitti hatası verir. Yeni aldığınız kartuşu daha fazla dolum yaparsınız. Seviyesini boş gösterir ama baskı verir.

Kartuş resetleme HP yazıcıda yok.