Hangi Xperia Modelleri Android 4.3 Alacak?

Bu konuyu okuyanlar

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
SONY her sene aynı taktiği uyguluyor 2012 cihazlardan desteği çekip 2013'lere çalışıyor. Aynısını 2011'lere de yapmıştı. :glare:

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
şaşırtmadı. Ayrıca çeyrek dediğine bakmayın ertelerde erteler.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Yav sony sp ye vereceğin güncelleme bir bu . Onu da adam akıllı ver. Belli bile değil ya ! Bir de ilk çeyrek olursa L gibi yandık . Haziranı bile bulur.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Hala anlamadınız değil mi? Her telefon firması amiral telefona odaklanıyor, diğerlerine geciktiriyor ya da vermiyor. Gidip ara model telefon alırsanız sonuçlarına katılırsınız.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Kendimiz yükleriz madem :) go için xda 'da 4.3.1 şimdiden yüklenebilir durumda.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Ara modelle ana modelle bi alakası yok . Önceki amiral gemisi z den de desteği kesecek yakında sony eminim . Hiç bir firmaya güven olmuyor . Android telefon mu istiyorsun , Nexus alacaksın . Arkanda google var. İstemediğin kadar güncelleme gelir.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ara modelle ana modelle bi alakası yok . Önceki amiral gemisi z den de desteği kesecek yakında sony eminim . Hiç bir firmaya güven olmuyor . Android telefon mu istiyorsun , Nexus alacaksın . Arkanda google var. İstemediğin kadar güncelleme gelir.

Android yerine kendi işletim sistemi yapsa SONY on numara olurdu yemin ederim ama bu saatten sonra daha yapamaz. :D Nexuslarda da illa ki bir şey eksik oluyor.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Android yerine kendi işletim sistemi yapsa SONY on numara olurdu yemin ederim ama bu saatten sonra daha yapamaz. :D Nexuslarda da illa ki bir şey eksik oluyor.
N4 de eksikler vardı doğru ama bundan sonra öyle bir hata olacağını sanmıyorum . Yani google yaptırmaz :D Güncelleme desteği var o bile yeter. :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
hadi s neyse de ion a da mı güncelleme yok yahu :mrgreen:

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
2012'nin amiral gemisi xperia s değilmiydi? Daha şimdiye kadar tek sürüm güncellemesi aldı 4.1.2 onuda 6 ay geç aldı.
Yani ara model almayım basayım parayı amirali olsun deyip s alsaymışım şimdi ruh halimi düşünemiyorum. Donanım kaldırdığı sürece her telefon güncelleme almalı, bu güncelleme işine bir standart getirilmeli google yayınladığı gibi hepsi güncellenmeli, windows güncellemeleri gibi. Güncelleme her telefona saf olarak gelse sonra firmalar yama olarak üstüne pack çıkartsa ne güzel olurdu, hayal tabi:)
Seneye bu zamanlar Z1 kullananları görmek isterdim.

Ayrıca google'da 2 ayda bir noktalı virgüllü yeni sürüm çıkartmayı bıraksın, yılda bir defa adam gibi değişiklik içeren versiyonlar gelsin. Sadece 1-2 ufak değişiklik geliyor ama üretici firmalar komple baştan yazmak zorunda kalıyorlar sanırım, android sisteminde bir abukluk var.

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Z' ye 4.3 versin bana yeter, 4.4 falan fişman çıkarana kadar telefonu değiştirim zaten.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bedava Yeni Android sürümü vermek zoruna gidiyor galiba SONY'nin. :D Para ile satsın o zaman. :p Satın alalım, öyle yükleyelim. :dil:

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ben z ye 4.3 4.4 5.0 bekliyorum baktık gelmiyor destek yok xda nın yolları taştan orayı aşındırırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xperia L kullanıyom 4.3 güncellemesi geldi bi ay önce güncelledim telefon 4.2 den 4.1 e düştü ama jelly bean yazıyo ama bazı uygulamalar değişti yenileri geldi. bi aceyip oldu

Son mesajlar