Hangi web tarayıcıyı kullanmalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar merhaba ben ilk zamanlarda mozilla firefoxu kullanıyordum ama son 4 5 senedir chrome kullanıyorum. Bilgisayarım çok iyi birşeyde değil chrome uzun süre açık kalınca cpu dolmaya başlıyor chromeye benzer bir tarayıcı varmıdır sizin kullandığınız kastırıyor pc yi bu web tarayıcı

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Opera kullanabilirsiniz, sistemi pek fazla yormaz.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Arkadaşlar merhaba ben ilk zamanlarda mozilla firefoxu kullanıyordum ama son 4 5 senedir chrome kullanıyorum. Bilgisayarım çok iyi birşeyde değil chrome uzun süre açık kalınca cpu dolmaya başlıyor chromeye benzer bir tarayıcı varmıdır sizin kullandığınız kastırıyor pc yi bu web tarayıcı
Ben Yandex Browser kullanıyorum bugüne kadar hiç yarıyolda bırakmadı. Tavsiye ederim. :)

KafKef Shift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden firefoxu bıraktınız? Bilgisayardan anlamaya başladığımdan beri firefox kullanıyorum, hiç sorunu yok.

Reaksiyon puanı
61
Neden firefoxu bıraktınız? Bilgisayardan anlamaya başladığımdan beri firefox kullanıyorum, hiç sorunu yok.
Bir sebebi yok yani chrome kullandım öyle devam etti ama mozillayı kullanıcam bu chrome çok cpu yiyor arkadaş ama chromedeki yer imlerini mozillaya nasıl kaydetebilrim bir bilgisi olan var mı

Son düzenleme: