Hangi Telefonu Seçmeliyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Gevreze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
LG G5 , LG V10 VE NOTE 5 arasında kaldım lg g5 ve lg v10 arasında kaldım
lg v10 bana daha yakın geliyor çift ekran hafıza ve kamera açısından fakat pil ömrü nasıl bilmiyorum sizin öneriniz hangisi

M

Murat Burç

SDN Okuru
V10 en kötü model burda batarya ömrü olarak işlemci olarak yani eleyin onu. En güçlü işlemci G5de(V10u ikiye katlıyor) En iyi video çeken Note 5 en iyi fotoğraf G5 .Note 5 eskidi biraz
Tam bütçe ne kadar sizin bütçeniz varsa S7 almak daha mantıklı olur

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
v10 kiç bir konuda Lg g5 ile yarışamaz benim gözümde. 5 aydır g5 kullanıyorum bir arkadasımda v10 var gerek işlemci gerkse kamera konusunda g5'in gerisinde. 5 aydır g5 kullanıyorum 1 kere beni üzmedi. 1600 liraya almıştım dibine kadar hakkını verdi. Fotoğraf çekmesini sevmezdim şuan fotoğraf çekme hobim oldu g5 sayesinde. Normal kamerası çok kaliteli çekimler yapıyor. Özellikle gece çekiminde... Heleki tripot falan varsa aşık olursun. Onun dışında geniş açılı kamerası çok farklı bir deneyim sunuyor. lg g5 vs lg v10 karşılaştırmasında 1milyon kez Lg 5 diyebilirim. Çünkü ben öğrenci adamım parada zor kazanılıyor. O yüzden ben bir telefona 2700 veya 3300 üzeri vermem. Paramın her kurusunu karşılayan bir telefon.

Gevreze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
V10 en kötü model burda batarya ömrü olarak işlemci olarak yani eleyin onu. En güçlü işlemci G5de(V10u ikiye katlıyor) En iyi video çeken Note 5 en iyi fotoğraf G5 .Note 5 eskidi biraz
Tam bütçe ne kadar sizin bütçeniz varsa S7 almak daha mantıklı olur
S7 bütçeyi aşıyor fakat benim şimdi telefonum asus zenfone ze551ml LG v10 la LG G5 arasında kalma nedenim depolama ve ekran büyüklüğü

Gevreze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
v10 kiç bir konuda Lg g5 ile yarışamaz benim gözümde. 5 aydır g5 kullanıyorum bir arkadasımda v10 var gerek işlemci gerkse kamera konusunda g5'in gerisinde. 5 aydır g5 kullanıyorum 1 kere beni üzmedi. 1600 liraya almıştım dibine kadar hakkını verdi. Fotoğraf çekmesini sevmezdim şuan fotoğraf çekme hobim oldu g5 sayesinde. Normal kamerası çok kaliteli çekimler yapıyor. Özellikle gece çekiminde... Heleki tripot falan varsa aşık olursun. Onun dışında geniş açılı kamerası çok farklı bir deneyim sunuyor. lg g5 vs lg v10 karşılaştırmasında 1milyon kez Lg 5 diyebilirim. Çünkü ben öğrenci adamım parada zor kazanılıyor. O yüzden ben bir telefona 2700 veya 3300 üzeri vermem. Paramın her kurusunu karşılayan bir telefon.
V10 depolama alanı fazla ve büyük ekran olmasından dolayı biraz yakınım fakat kullanacağım telefonun narin olmamasından yanayım zaten günlük hayatta öyle çok ahım şahım oyunlar oynayıp telefonu zorlamam dediğim gibi kamera ekran ve batarya iyi olsun yeter başka öneriniz varmı dır Sony xperia xz de alabilirim fakat onunda ekranı küçük diye yakın değilim

M

Murat Burç

SDN Okuru
V10 depolama alanı fazla ve büyük ekran olmasından dolayı biraz yakınım fakat kullanacağım telefonun narin olmamasından yanayım zaten günlük hayatta öyle çok ahım şahım oyunlar oynayıp telefonu zorlamam dediğim gibi kamera ekran ve batarya iyi olsun yeter başka öneriniz varmı dır Sony xperia xz de alabilirim fakat onunda ekranı küçük diye yakın değilim
G5 büyük ekran hariç her konuda daha iyi

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Birde şunu belirtiyim v10 kullanıp telefonu övecek kadar memnun olan ben bugüne kadar görmedim. Lg5 vs lg v10 yazın türk ve yabancı youtube kanallarına bakın her konuda lg g5 önde. Ekran konusuna gelirsek fantazi meselesi. 5.3 inc çok idael bir boyut olarak düşünüyorum. Birde v10 öndeki kameraları seni kandırmasın çöpten başka değil
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde depolama alanının büyük olması çokta birşey ifade etmiyor ki sd kart desteği var sonuçta

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
lg v10 bana daha yakın geliyor çift ekran hafıza ve kamera açısından fakat pil ömrü nasıl bilmiyorum sizin öneriniz hangisi

Merhaba,

Uc model arasindaki siralamam şu şekilde;

1. Lg G5
  2. Samsung Note 5
  3. Lg V10

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
3ü arasından ise LG G5.Bütçe belirt biz sana hangi model söyleyelim...

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Lg g5 tavsiye ederim ben de.:)

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
3 ü arasında LG G5 ama bütçeni söylersen alternatiflere bakılabilir