Hangi telefonu seçmeliyim neden?

Hangisi 3 4 yıl götürür beni arkadaşlar

• Sony Xperia Z5 Premium

Kullanılan: 1 3.6%
  • HTC10

Kullanılan: 25 89.3%
  • İphone 5se

Kullanılan: 2 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    28

Bu konuyu okuyanlar

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda kullandığım telefonu değiştiricem bu 3 telefondan hangisini almalıyım?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sizin sahsi ihtiyaclarinizi bilmeden herhangi bir tavsiyede bulunmamiz dogru olmaz. Telefonu ne amacla kullanacaksiniz, hangi özelliklere önem veriyorsunuz? Kamera kalitesi, ses kalitesi vs..

Reaksiyon puanı
2,554
Htc 10 diğer 2sinden de çok çok daha iyi bir cihaz kıyas söz konusu bile olamaz bence.

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Günlük kullanımda 1 2 saat internet(facebook,instagram) Ses ve Ekan çok önemli benim için radyo kesinlikle olcak müzik çok dinleyen bir insanim ara sırada olsa telefondan film izlemeyi seven bir insanım is gereği 2 saat serviste boş zamanım oluyor en az 3 4 yil kullanmak istiyorum arkadaşlar ayrıca 1 günü çıkarsın kesinlikle

Reaksiyon puanı
2,554
Günlük kullanımda 1 2 saat internet(facebook,instagram) Ses ve Ekan çok önemli benim için radyo kesinlikle olcak müzik çok dinleyen bir insanim ara sırada olsa telefondan film izlemeyi seven bir insanım is gereği 2 saat serviste boş zamanım oluyor en az 3 4 yil kullanmak istiyorum arkadaşlar ayrıca 1 günü çıkarsın kesinlikle
Şuanda tamamen htc 10 oldu en uygunu artık tereddüt bile etmeden alabilirsin :)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
zaten demişler ama htc10 özellikle ses konusunda on numara :) tabi illaha hava atıcaksan SE al:)

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
HTC 10 tabiki.. Çünkü bu listedeki tartışmasız en iyi telefon.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Z5 premium hepsinden kötü zaten onu silelim.1 günü çıkartacak demişsiniz ki bu se ile çok zor.Sese önem veririm demişsiniz zaten en iyi telefon diyebilirim htc 10.İphone da radyo zaten yok.Bu kriterlere uyan en mantıklı telefon htc 10 dur.

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Z5 premium hepsinden kötü zaten onu silelim.1 günü çıkartacak demişsiniz ki bu se ile çok zor.Sese önem veririm demişsiniz zaten en iyi telefon diyebilirim htc 10.İphone da radyo zaten yok.Bu kriterlere uyan en mantıklı telefon htc 10 dur.
Z5 premium neden kötü acaba ekranı 4k film ve video izleme kalitesi iyi değilmi kronik sorunu var ben mi bilmiyorum acaba bide söyle dusunuyorum android telefonların ömrü yaklaşık 2 sene sonra güncelleme falanda almıyor telefon kasmaya yavaşlama başlıyor o açıdan ios daha mantikli geliyor ama diğer acıtan donanımsal olarak bu telefonlardan zayıf iphone se çok kararsız kaldım

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Z5 premium neden kötü acaba ekranı 4k film ve video izleme kalitesi iyi değilmi kronik sorunu var ben mi bilmiyorum acaba bide söyle dusunuyorum android telefonların ömrü yaklaşık 2 sene sonra güncelleme falanda almıyor telefon kasmaya yavaşlama başlıyor o açıdan ios daha mantikli geliyor ama diğer acıtan donanımsal olarak bu telefonlardan zayıf iphone se çok kararsız kaldım
Snapdragon 810 3 gb ram filan htc 10 un çok gerisinde.İphone se nin ömrü daha uzun fakat ekranı küçük sorun etmem derseniz iphone se de alabilirsiniz.

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Snapdragon 810 3 gb ram filan htc 10 un çok gerisinde.İphone se nin ömrü daha uzun fakat ekranı küçük sorun etmem derseniz iphone se de alabilirsiniz.
Ekran boyutu çok onemli değil kalitesi önemli webde gezinip müzik dinleyen birisiyim alicagim cihazı 3 4 yıl kullanmak istiyorum htc 10 forumlarında şarj aleti bozulması ve boya atması gibi şikayetler var başına gelen varmı böyle bişey acaba

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Ekran boyutu çok onemli değil kalitesi önemli webde gezinip müzik dinleyen birisiyim alicagim cihazı 3 4 yıl kullanmak istiyorum htc 10 forumlarında şarj aleti bozulması ve boya atması gibi şikayetler var başına gelen varmı böyle bişey acaba
Boya atması iphone larda da var.O zaman iphone se 64 gb alın zaten iphone 6s ile aynı chipseti kullandığı için bir 4 sene güncelleme alır.

Reaksiyon puanı
628
Lenovo K5 yeterli olabilir size. Radyoyu da apk olarak indirirsiniz. Sesi HTC 10 kadar olmasa da iyi ve 700 lira.
Lenovo K5 İnceleme - ShiftDelete.Net

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Boya atması iphone larda da var.O zaman iphone se 64 gb alın zaten iphone 6s ile aynı chipseti kullandığı için bir 4 sene güncelleme alır.
1 günü çıkarırmı iphone se yanimda powerbank taşımak istemiyorum 4 12 çalışıyorum evden saat 1.30 gibi 100 şarjla çıkıyorum şuanki kullandığım telefon samsung E5 ekran düşürmeden çatadı ekran köşeleri soyulmaya başladı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum yazılımsal problemler var güncelleme 5.1 de kaldı zaten bu yüzden samsung düşünmüyorum alicagim telefon sağlam ve uzun ömürlü olsun istiyorum.

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Asus ve Lenovo güvenilir markalar. Diğer üçünü bilmem ama bu iki marka sağlam telefonlar yapıyor.
Asus Zenfone 6 ilk ciktiginda aldım daha doğrusu 2 3 ay sonra aldım Antalya 5m migrostaki teknosadan 1 ay kullandım hiçbir sıkıntı yoktu takı bi gün yolda müzik dinlerken müzik degistirmek için ekranini açana kadar telefon kendi kendine kapandı ve dahada açılmadı aldigim yere götürdüm yaklaşık 20 25 gün bekledim ve servisten ekran karti bozuk dediler bozuk telefon piyasaya süren bir markadan ne kadar Hayır beklenir orasida ayrı bir tartışma konusu.

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Asus Zenfone 6 ilk ciktiginda aldım daha doğrusu 2 3 ay sonra aldım Antalya 5m migrostaki teknosadan 1 ay kullandım hiçbir sıkıntı yoktu takı bi gün yolda müzik dinlerken müzik degistirmek için ekranini açana kadar telefon kendi kendine kapandı ve dahada açılmadı aldigim yere götürdüm yaklaşık 20 25 gün bekledim ve servisten ekran karti bozuk dediler bozuk telefon piyasaya süren bir markadan ne kadar Hayır beklenir orasida ayrı bir tartışma konusu.
Bugüne kadar f/p ürünlerini kullanmak istiyordum ve bir cogunu deneme fırsatım oldu ama malesef hepsinde bir hata bir sorun çıktı bu yüzden biraz daha fazla para verip yıllarca kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum alicagim telefonu sürekli servise yollamak istemiyorum işin açığı.

Reaksiyon puanı
628
Ama bu durumda markanın tüm mallarını kötülemek doğru olmaz. Size denk gelmiş sorunlu telefon. Ama bu sorun bazı telefonlarında vardır markanın. Arada 3-5 tane sorunlu ürün çıkabilir.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hayır ben şahsen One modelini kullanmış biri olarak böyle bir sorun ya da sıkıntı yaşamadım.:)

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ama bu durumda markanın tüm mallarını kötülemek doğru olmaz. Size denk gelmiş sorunlu telefon. Ama bu sorun bazı telefonlarında vardır markanın. Arada 3-5 tane sorunlu ürün çıkabilir.
Markanın mallarını kotulemiyorum yanlış anlaşılma olmasın bu saydığım markalar f/p olarak çok iyi telefonlar yapan firmalar ama dedigim gibi benim bu markalara güvenim kalmadı teknoloji işi birazda şans işi ama hiç yüzüm gülmedi teknoloji konusunda

FBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hayır ben şahsen One modelini kullanmış biri olarak böyle bir sorun ya da sıkıntı yaşamadım.:)
Anladım insanlar 3000 lira verince bir telefona en ufak bir şeyde hata diye adlandiriyorlar çünkü forumun yarısı sarj aletin bozuldu diyor carbon grey rengi alanlarda boya atması yaşadım diyor biraz urktum işin gerçeği az buz bir fiyatı yok çünkü aldığım gibi telefonu servise yollamak istemiyorum.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Anladım insanlar 3000 lira verince bir telefona en ufak bir şeyde hata diye adlandiriyorlar çünkü forumun yarısı sarj aletin bozuldu diyor carbon grey rengi alanlarda boya atması yaşadım diyor biraz urktum işin gerçeği az buz bir fiyatı yok çünkü aldığım gibi telefonu servise yollamak istemiyorum.
2.el One al bak keyfine.;):)

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
HTC 10 çünkü ihtiyaçlarını en çok karşılar.