Hangi Telefonu Almak Mantıklı?

Bu konuyu okuyanlar

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Xiaomi Mi 9T almak mı mantıklıdır yoksa yerine Xiaomi Mi 9T Pro almak mantıklı mıdır?
Arada ki fiyat farkı kamera ve işlemci için yada başka özellikleri için değer midir?
Sizin önereceğiniz telefon var mıdır?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Xiaomi Mi 9T almak mı mantıklıdır yoksa yerine Xiaomi Mi 9T Pro almak mantıklı mıdır?
Arada ki fiyat farkı kamera ve işlemci için yada başka özellikleri için değer midir?
Mi9 t Pro Snapdragon 855 farkıyla Mi9t ye göre daha iyi bı cihaz.Bütçeniz nedir?

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
TuranGSM 2900₺'ye Mi9T Pro satıyor. Diğerlerinden farkı garantisi 1 ay ama garanti sizin için önemli değilse sorun çıkmaz.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Bence de sadece garanti değil o ayrıca 2019 da çıktı telefon yani garantisi nasıl 1 ay kalıyor.
Yurtdışı ürünü olduğu için garantisi yok normalde ama kendileri yazılımsal sorunlara sınırsız, arızalara 1 ay değişim garantisi veriyorlar.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Eğer telefonu kaçak olarak getirmişlerse ve imeisi orijinal değilse yasal değil malesef.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben Mİ9T kullanıyorum eğer bütçe sıkıntım olmasaydı Pro modelini alırdım eğer bütçe sıkıntın varsa Mİ9T almak mantıklıdır SD730 da gayet iyi bir işlemcidir ama eğer bütçe sıkıntın yoksa Pro modelini kaçırma derim
Eğer garantiyi sallamıyorsan OnePlus 7T öneririm bütçe sıkıntım olmasaydı ve garantiyi sallamasaydım alacağım telefon bu olurdu cidden canavar gibi telefon SD855+ işlemcisi var ve geriye kalan özellikleri buraya tek tek yazmama gerek yok OnePlus farkı umarım ileride kendi paramı kazandığım zaman OnePlus'a geçerim çünkü buna değer
Eğer sabırlı biriysen Realme X2 beklemeni öneririm RN8 Pro yerine ben bu telefonu öneriyorum çünkü MediaTek G90T uzun bir kullanım sunup sunmayacağı belirsiz bu markanın da kötü bir geçmişi var Snapdragon bu konuda daha çok güven veriyor

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Teşekkürler arkadaşlar. Xiaomi Mi 9T Pro alacağım peki onların dışında bu bütçe seviyelerinde 4 yıl falan götürür dediğiniz tasarım olarak da güzel özellikler bakımında da güzel diyebileceğiniz bir telefon var mı?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Mi 9t pro daha mantıklı

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Teşekkürler arkadaşlar. Xiaomi Mi 9T Pro alacağım peki onların dışında bu bütçe seviyelerinde 4 yıl falan götürür dediğiniz tasarım olarak da güzel özellikler bakımında da güzel diyebileceğiniz bir telefon var mı?
Bu bütçelerde Mi9t Pro dışında Huawei nova 5t,855 li S10 e öneririm.Bu cihazlarda 4 yıl seni üzmez.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
OnePlus 7T

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
2-3 ay içinde Mi 9T Pro ya rakip telefon çıkmazsa onu alacağım başka markalaron tam ekranlı telefonlarına baktım fiyat olarak daha ucuz telefonlar da var aynı fiyatta olanlarda var ama Mi 9T Pro kadar özellikleri olmuyor Mi 9T Pro da tek eksik video çekimlerinde OİS desteği olmaması ama diğer tüm özellikleriyle en iyisi yine Mi 9T Pro görünüyor türkiyede satışı olmayan telefonlarda ithalatçı garantili almak istemiyorum.
Oppo Reno 10x Zoom yada OnePlus 7 Pro tarzı işlemci olarak da güçlü cihazlar ülkemizde ne yazıkki satışı yok güvenilir bir satıcı da olmadığı ve fiyat olarak da Mi 9T Pro dan daha yüksek olacağını düşündüğüm için Mi 9T Pro daha mantıklı geliyor bana.

Muhittin Sak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçe olarak bu telefonlardan ayrı ssung a50 vs. Alabilirsin. Tabii sizin isteğinize göre olur.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
2-3 ay içinde Mi 9T Pro ya rakip telefon çıkmazsa onu alacağım başka markalaron tam ekranlı telefonlarına baktım fiyat olarak daha ucuz telefonlar da var aynı fiyatta olanlarda var ama Mi 9T Pro kadar özellikleri olmuyor Mi 9T Pro da tek eksik video çekimlerinde OİS desteği olmaması ama diğer tüm özellikleriyle en iyisi yine Mi 9T Pro görünüyor türkiyede satışı olmayan telefonlarda ithalatçı garantili almak istemiyorum.
Oppo Reno 10x Zoom yada OnePlus 7 Pro tarzı işlemci olarak da güçlü cihazlar ülkemizde ne yazıkki satışı yok güvenilir bir satıcı da olmadığı ve fiyat olarak da Mi 9T Pro dan daha yüksek olacağını düşündüğüm için Mi 9T Pro daha mantıklı geliyor bana.
mi 9t pro alırsan güzel bir tercih yaparsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe olarak bu telefonlardan ayrı ssung a50 vs. Alabilirsin. Tabii sizin isteğinize göre olur.
cidden o cihazlar ile a50 karşılaşamaz bile

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
mi 9t pro alırsan güzel bir tercih yaparsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

cidden o cihazlar ile a50 karşılaşamaz bile
Aynen öyle Mi 9T Pro da SD855 işlemci var yani bende iyi bir işlemcili özellikli telefon almak istiyorum geleceğe yönelik hani bu sene de bakabilirim zaten şuan alamıcam ileri aylarda SD655'li fiyat performans telefonu çıkabilir çıkarsa da boş geçmek istemem.
Türkiye de telefon sorunu var işlemci kısmında düşük işlemcili telefonlar var SD855 işlemcili telefonlar iki elin parmaklarını geçmiyor Türkiye ye gelmiyor telefonlar