Hangi telefonu alayım

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Donanım ve çift kamera açısından xiaomi mi 6 daha iyi alabilirsin

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
xiaomi nin tek eksisi var, o da servis meselesi... fiyat / performans lideri ürünler yapıyolar, servisi olsa Türkiye'de satışta ilk 3'te olur.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Kamera HTC
Ses HTC ve içinden güzel bir kulaklık çıkıyor
Performans mi6 bir yeni nesil
Batarya mi6 küçük ekran ve daha büyük pili var
Hangileri önemliyse onu al ben yeni diye mi6 alırdım

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
HTC 10'da problemler var falan deniyordu. Xiaomi Mi 6 al temizinden...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
HTC 10 öneririm xiaomi'yi iyi diyorlar ama sonuçta made in china ;)
Senin çin malı diye burun kıvırdığın adam sony nin ilk ona giremediği mobil dünya üreticileri listesinde 2. Sırada önce kendi ülkenin mallarına bak çok kaliteli (!) olan vesteline sonra laf at

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Senin çin malı diye burun kıvırdığın adam sony nin ilk ona giremediği mobil dünya üreticileri listesinde 2. Sırada önce kendi ülkenin mallarına bak çok kaliteli (!) olan vesteline sonra laf at
Noluyor kardeşim niye atar yapıyorsun :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Şahsen yeniliğe önem veririm ayrıca mi 6 gayet güzel bir f/p cihazı almanızı tavsiye ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Noluyor kardeşim niye atar yapıyorsun :)
Atar falan yok sadece bu telefon mevzularında geleneksel saçma düşüncelerin hala bulunduğunu görmek beni sinirlendiriyor.Aynen şey gibi tarihteki ülke ilişkileri ile şimdikiler gibi (az biraz vardır belkide)

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
vestel şimdilik ucuz modellerle piyasada ama yavaş yavaş güzel ve nitelikli telefonlar üretiyor, üretecek... Ben buna inanıyorum, son model telefonları çok iyi sayılır bu işlere yeni girmesine rağmen. Vesteli destekliyorum ben.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Şahsen yeniliğe önem veririm ayrıca mi 6 gayet güzel bir f/p cihazı almanızı tavsiye ederim.

Atar falan yok sadece bu telefon mevzularında geleneksel saçma düşüncelerin hala bulunduğunu görmek beni sinirlendiriyor.Aynen şey gibi tarihteki ülke ilişkileri ile şimdikiler gibi (az biraz vardır belkide)
Kardeş Vestel iyi demedim ki :)

vestel şimdilik ucuz modellerle piyasada ama yavaş yavaş güzel ve nitelikli telefonlar üretiyor, üretecek... Ben buna inanıyorum, son model telefonları çok iyi sayılır bu işlere yeni girmesine rağmen. Vesteli destekliyorum ben.
Daha çok yolu var ama geleceği var katılıyorum

Son düzenleme:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361

Şu vergi koyduran vestel mi? Hani kütük gibi cihaz üreten vestel mi? Berbat bileşenlerine fahiş fiyat isteyen gururla yerli diyen vestel mi?

Çöpünü bile almam vestel'in. Önce milli olmayı öğrensin!

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Öff hareketlere bak.
Huawei de Çinli marka dünyanın en büyük 3. Telefon üreticisi satışlarda HTC +Sony+ LG bir Huawei etmiyor ne boş adamlarsınız ya bilgisi olmayanim fikri olurmuş derler Redmi Note 4 kullandım Mi5S kullandım kardeşim 6 aydır kullanıyor tık demedi cihaz şimdi de S7mi bırakıp bir diğer Çinli OnePlus'un 5T'sine geçtim. Sıktınız vallahi

Kardeş niye hakaret ediyorsun çin malını kötüdür anlamında demedim garanti problemi olduğundan söyledim adamların distribütörü bile 6 ay önce geldi Türkiye'ye

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeş niye hakaret ediyorsun çin malını kötüdür anlamında demedim garanti problemi olduğundan söyledim adamların distribütörü bile 6 ay önce geldi Türkiye'ye
Garanti kelimesinden eser yok ve direk çin malı dedin çin malı denilince genel anlamda kötü mal olarak algılanıyor garantisiz değil

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
realde Htc bulursan kaçırma hemen al ama telefonda alma derim ben :D mi6 daha mantıklı ama garantici isen sony almak daha iyi olabilir.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
iki cihazında artı eksileri var
htc 10
işlemcisi snapdragon 820
müzik
hafıza kartı kamera konusunda iyi cihaz

mi6
güncel bir cihaz
kamerada bokeh efekti özelliği
işlemcisi snapdragon835
hafıza kartı takılmıyor diye biliyorum

ben senin yerinde olsam htc 10 yerine note fe ye bakardım ama fiyatı biraz yüksek