Hangi telefonlar iyidir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar ben turkcell le taksitli telefon alcam tarifeye ek secenekler sunlar
samsung galaxy j7 prime2
huawei y7
huawei p smart
lg q6
samsung galaxy j7 prime
samsung galaxy j7 pro
bu telefonlardan beni 4-5 yıl götürcek olan varmıdır veya başka seceneklerde olabilir.Alacagım telefonda kamera geri planda kalabilir benim için önemli olan telefonun güçü , işlemcisi,şarjı vs
birde ben yaz boyu calısıp mi a1 alabilirim sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekürler...

samsung galaxy j7 prime2
huawei y7
huawei p smart
lg q6
samsung galaxy j7 prime
samsung galaxy j7 pro
bu telefonlardan beni 4-5 yıl götürcek olan varmıdır veya başka seceneklerde olabilir.Alacagım telefonda kamera geri planda kalabilir benim için önemli olan telefonun güçü , işlemcisi,şarjı vs
birde ben yaz boyu calısıp mi a1 alabilirim sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekürler...
isterseniz iphone x alın teknoloji bu denli hızlı ilerlemsi ile 4.5 yıl sızı getırmesı mumkun gıbı gorunmuyor beklentızı dusuk tutarsanız 2 yl veya 3 yıl gıbı bu tlf arasında ılk onerecegım tlf iphone serısı o olmuyorsa bence xiaomi telefonlarını bı dusun derım perfonmans olarak yazdıklarınızdan daha iyi

isterseniz iphone x alın teknoloji bu denli hızlı ilerlemsi ile 4.5 yıl sızı getırmesı mumkun gıbı gorunmuyor beklentızı dusuk tutarsanız 2 yl veya 3 yıl gıbı bu tlf arasında ılk onerecegım tlf iphone serısı o olmuyorsa bence xiaomi telefonlarını bı dusun derım perfonmans olarak yazdıklarınızdan daha iyi
tmm abe ne kızdın ya :D

Yazın çalışıp Mi A1 mi alsam diyen birine X önermek nasıl bir suursuzluktur yahu

bir şey daha sorcam mi a1 14000 veya 15000 alınırmı
1600-1700e de Mi Note 3 var mesela. Diye gider.
A11de 1149 TL idi bir ara öyle fırsatları takip edin. Ayrıca internetten alışverişi de düşünün. Düşündüğünüz vakit hbden M6 Noteu alın.
Bu fiyatta 4-5 sene götürmeyi kimse size garanti edemez. Onu da belirteyim fakat temiz kullanımla rahat 3 sene var. Rahat diyorum. Ondan sonrası size kalmış.
Ama oyun performansı için ileriye dönük bir yorum yapılmasi zor.

samsung galaxy j7 prime2
huawei y7
huawei p smart
lg q6
samsung galaxy j7 prime
samsung galaxy j7 pro
huawei p smart iyidir

Bayım ben mate 10 lite kulanıyorum hızlı şarjı yok ama şarjı çok oyun oynadığım günlerdeen az 1 gün rahat gidiyor.İnstagramı etkin bi şekilde kullandığımda 2 gün gitti.Kamarası muazzam 4gb ramı var.8 çekirdek işlemcisi ve 2,3 ghz hızı var.64 gb hafızası var.Önümüzdeki günlerde android 8 alacak bu cihaz fiyatı hepsiburadada1700 a vatanda ise 2000 tl,alabilirseniz güzel cihaz derim.Gene huawei'nin mate S ve p10 lite modellerini öneririm arkadaşlarım kullanıyordu ve gayet memnunlar.Ama saydığınız telefonlardan p smart ve lg q6 ve mi a1 derim.Tabi mi a1 garantisiz.Seçim sizindir

Bayım ben mate 10 lite kulanıyorum hızlı şarjı yok ama şarjı çok oyun oynadığım günlerdeen az 1 gün rahat gidiyor.İnstagramı etkin bi şekilde kullandığımda 2 gün gitti.Kamarası muazzam 4gb ramı var.8 çekirdek işlemcisi ve 2,3 ghz hızı var.64 gb hafızası var.Önümüzdeki günlerde android 8 alacak bu cihaz fiyatı hepsiburadada1700 a vatanda ise 2000 tl,alabilirseniz güzel cihaz derim.Gene huawei'nin mate S ve p10 lite modellerini öneririm arkadaşlarım kullanıyordu ve gayet memnunlar.Ama saydığınız telefonlardan p smart ve lg q6 ve mi a1 derim.Tabi mi a1 garantisiz.Seçim sizindir
tesekür ederim

4-5 yıl götürecek telefon piyasada yok eninde sonunda 3'üncü seneden sonra tökezleyecek ama 3 sene götürsün dersen
1.İphone 7/8
2.Samsung galaxy s8
3.Huwaei mate 10 pro derim

stat counter