Hangi Telefon?

Sizce hangi telefon?

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

immortal54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar merhaba telefon alacam ama 2 telefon arasinda kaldim. Sizce Sony xperia xz mi, Huawei P9 mu?
Telefonu kullanma amacim sosyal medya ve ozellikle oyun. Hani kasmayan bir telefon da olsun istiyorum. Sizce hangi telefon daha iyi ozellikle performans olarak. 2 telefonu kullanan kisilerin de yorumlarini mutlaka bekliyorum.
Simdiden Tesekkurler

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Özellikle oyun olarak belirtmişsiniz. Bu yüzden Snapdragon 820 li bir cihaz öneririm, adreno 530 gpu su çok fazla iş görecektir.

miracyuzakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bu cihazlara bu fiyatı vermektense Xiaomi mi5s al ekranı bunlara kıyasla küçük ama hiç bı şekilde performans sorunu yaşamazsınız. Ayrıca batarya ömrü de çok daha iyi. Pişman olmazsınız.. [emoji6]

immortal54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu cihazlara bu fiyatı vermektense Xiaomi mi5s al ekranı bunlara kıyasla küçük ama hiç bı şekilde performans sorunu yaşamazsınız. Ayrıca batarya ömrü de çok daha iyi. Pişman olmazsınız.. [emoji6]
Xiaomi mi 5s zaten vatan teknosa vs. Gibi yerlerde yok. Hepsiburada, n11 gibi yerlerde var oralardan da telefon almaya pek cesaret edemiyorum. Internetten baktim renk olarak siyahini bulamadim. Bende biraz renk takintisi da var. Beyaz altin renklerini kullanamam. Bilmiyorum bakarim yine. Yorumunuz icin tesekkur ederim

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
XZ'de SD820 var ama ben olsam Hıawei P9 alırdım . Sony yakında iç açıcı yorumlar okumadım .

miracyuzakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Xiaomi mi 5s zaten vatan teknosa vs. Gibi yerlerde yok. Hepsiburada, n11 gibi yerlerde var oralardan da telefon almaya pek cesaret edemiyorum. Internetten baktim renk olarak siyahini bulamadim. Bende biraz renk takintisi da var. Beyaz altin renklerini kullanamam. Bilmiyorum bakarim yine. Yorumunuz icin tesekkur ederim
İnternetten almak istemiyorsan İstanbul da doğubank var bencede siyahini al orda bulursun her rengini.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Arkadaslar merhaba telefon alacam ama 2 telefon arasinda kaldim. Sizce Sony xperia xz mi, Huawei P9 mu?
Telefonu kullanma amacim sosyal medya ve ozellikle oyun. Hani kasmayan bir telefon da olsun istiyorum. Sizce hangi telefon daha iyi ozellikle performans olarak. 2 telefonu kullanan kisilerin de yorumlarini mutlaka bekliyorum.
Simdiden Tesekkurler

Merhaba,

Sony xperia xz almanizi tavsiye ederim. Iki cihazda isinizi gorur gundelik islerde ama ozellikle cok iyi grafik performansi isteyen oyunlar icin sd820 islemcisi cok daha basarili. O nedenle basta islemci olmak uzere diger konularda sony xperia xz daha iyi bir tercih olur.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Simdiden Tesekkurler
Snapdragon işlemcinin optimizasyonu iyi olduğundan ötürü xz derim.

immortal54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,

Sony xperia xz almanizi tavsiye ederim. Iki cihazda isinizi gorur gundelik islerde ama ozellikle cok iyi grafik performansi isteyen oyunlar icin sd820 islemcisi cok daha basarili. O nedenle basta islemci olmak uzere diger konularda sony xperia xz daha iyi bir tercih olur.

Snapdragon işlemcinin optimizasyonu iyi olduğundan ötürü xz derim.
Peki sizce Lenovo P2 nasıl? Zaten cok iyi grafik performansi isteyen oyunlar pek oynamıyorum genelde maç vs gibi oyunlar daha çok tercih ediyorum. Telefon kasmasın internete hızlı girsin herşeyi hızlı gerçekleştirsin yeter benim için. Lenovo P2 de fena durmuyor. Yorumlarınız için de teşekkür ederim.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Peki sizce Lenovo P2 nasıl? Zaten cok iyi grafik performansi isteyen oyunlar pek oynamıyorum genelde maç vs gibi oyunlar daha çok tercih ediyorum. Telefon kasmasın internete hızlı girsin herşeyi hızlı gerçekleştirsin yeter benim için. Lenovo P2 de fena durmuyor. Yorumlarınız için de teşekkür ederim.
Hiç bulaşma Lenovo bunların yanında çoçuk gibi kalıyor kötü demiyorum ama o parasına da daha iyi alınacak cihazlar var xz x p9 g5 gibi en basitinden p9 çok güzel bir cihaz ama ben xz öneririm.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Huawei p9 al derim.:)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Performans ağırlıklı demişsiniz Xz daha iyidir hem grafik işlemci hem de optimizasyon bölümünde.P9 kamera gibi konularda daha başarılı.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
oda tam size göre onu da tercih edebilirsiniz

Firat95

Asistan
Reaksiyon puanı
36
İkisi Arasında dersen kesinlikle Huawei P9 kamerasını sony ile karşılaştırma bile. Sadece bildiğim kadarıyla çok iyi bi pil performansı yok ama iyi diyende var. İyi araştır

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
İkisi Arasında dersen kesinlikle Huawei P9 kamerasını sony ile karşılaştırma bile. Sadece bildiğim kadarıyla çok iyi bi pil performansı yok ama iyi diyende var. İyi araştır
Pil performansı gayet iyi p9 kullananlar kulubünde 7 saat ekran görüntüsü alıyorlardı ama Sony XZ de boş telefon değil donanım olarak güncelleme desteği olarak daha uzun süre götürecek bir cihaz P9 çok akıcı olmasına karşın ileride güncelleme ve donanım sıkıntısı olabilirr çok ilerisi için bahsediyorum aynı parayı verickse XZ daha iyi bir tercih bence.

Firat95

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Huawei güzel bi şekilde gelişen bir şirket bence, güncelleme konusunda sıkıntı yaşamazsın umarım :)

immortal54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sony Xperia X nasıl? İşimi görür mü? (Asphalt vb oyunlar oynamayacam)

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Sony Xperia X nasıl? İşimi görür mü? (Asphalt vb oyunlar oynamayacam)
İyi bir telefon orta seviye bi grafik performansı var çok yoğun grafikli oyunlar oynamayacaksanız güzel bir telefon ki şuanda piyasadaki bütün oyunları gayet yeterli bi şekilde oynatır

Son mesajlar