Hangi takımı tutuyorsunuz?

Hangi takım?

• Galatasaray

• Fenerbahçe

• Beşiktaş

• Trabzonspor

• Diğer

• Takım tutmayanlar

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Evet forum üyelerinin hangi takımı tuttuğunu görmek için ve en çok hangi takım oy alacağını merak ettiğim için bir anket başlatıyorum.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Eskiden fanatik bir Galatasaray taraftarıydım ama şimdi ülke futboluna şöyle bir bakınca fanatik olmanında bir anlamı kalmıyor maalesef :(

Aynen katılıyorum.
Bir FENERBAHÇE'li olsam da son yıllarda bizleri futboldan tamamen soğuttular. Artık hiçbir takımda bir Hagi, Alex ayarında futbolcu yok. Böyle futbolcular olmayınca hem takımda ruh kalmadı, hem iyice sıradanlaştı. Emin olun bizim üç büyükler dediğimiz takımların üçü de sıradan bir Anadolu takımından hiçbir farkı kalmadı. Eh durum bu olunca emin olun maç sonuçlarını bile merak etmiyorum artık. Belki günler sonra tesadüfen bi yerlerde görürsem görebiliyorum, görmezsem haberim bile olmuyor.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bir süre önce ligi takip etmeyi bırakmıştım. Artık Galatasaray'ı da takip etmeyi bıraktım.. Geçen derbiyi izlemeyi bırak özetini bile izlemedim. Sıradan saçma sapan bir seviyede şuan takımlar. Ara sıra la liga ve premier filan bakıyorum futbol izleyelim diye.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Bir süre önce ligi takip etmeyi bırakmıştım. Artık Galatasaray'ı da takip etmeyi bıraktım.. Geçen derbiyi izlemeyi bırak özetini bile izlemedim. Sıradan saçma sapan bir seviyede şuan takımlar. Ara sıra la liga ve premier filan bakıyorum futbol izleyelim diye.
Çok doğru

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Sarı kanaryalıyız tabiiki, sakın GalataSaray'lı olduğumu zannetmeyin. :p Kediler ne yer, kuş tabii ki! Kedi, kediyi yemez. Aman aman öyle fanatik değiliz. Gerçek tuttuğum takım Türkiye Milli Futbol Takımı. GS'dir, FB'dir vs. bunlar bizim temsilcilerimiz, mühim olan Türkiye Milli Futbol takımı. Misal olarak UEFA 2020 gibi düşünün, Türkiye'nin futbol hayatı için önemli.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ölümüne galatasayliydim ama galatasaray bu lig kotu bir baslangic yapti ama yine de kararim kesin ne olursa olsun galatasarayliyim

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Sen Maşallah GS armasını avatar olarak kullanıyorsun Kerem Bey.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Herkesin kendine göre kendi takımı güzeldir bu yüzden asla hiçbir takımı eleştirmem sana gore fenerbahçe iyidir bana göre galatasaray güzeldir herkesin kendi görüşüne saygılıyım dır

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Herkesin kendine göre kendi takımı güzeldir.
Aynen öyle. Benim takım derdim yoktur zaten, futbolla da aram yoktur. Futbolla tek derdim milli takımdır. Ha, onun dışında ben bebekken babamla ve Aziz Yıldırım ile fotoğraf çekildiğimi hatırladım.

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Bu arada, takım yüzünden seçici insanları sevmiyorum. Çünkü olay büyüyebiliyor ve kavgalara gidebiliyor. Bakın bazı haberlere:

Tabii ki normal olarak insana tuhaf ve hatta komik gelebiliyor. ???? Bir düşünün, size bir sürü insan 2. videodaki gibi hareketler yapsa ne yapardınız?