Hangi sosyal medya hesaplarını kullanıyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hangi sosyal medya hesaplarını kullanıyorsunuz ( Neden ) Kullanıyorsanız ( Neden ) Birde tavsiye ediceğiniz sosyal medya hesaplarını bekliyorum :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşlar hangi sosyal medya hesaplarını kullanıyorsunuz ( Neden ) Kullanıyorsanız ( Neden ) Birde tavsiye ediceğiniz sosyal medya hesaplarını bekliyorum :)

Pek bilinmiyorlar ama Facebook ve Twitter kullanıyorum tavsiye ederim.

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle teşekkür ederim ama facebook'tan bıkmış durumdayım suanda twitter fena değil yinede ben farklı öneriler bekliyordum açıkçası tabi birde nedenleri :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Tavsiye tumblr kullan derim özgür sansürsüz hem facebook hemde twitter yerini fazlası ile tutuyor

tapmaz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
https://pinterest.com/

dene belki seversin. Abi şu sosyal medya olayına bi ben mi ısınamadım hiç sevmiyorum canım sıkılıyor saçma geliyor yine derdime derman forumlar oluyor

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hewal kardeşim tavsiyen için teşekkür ederim linkedin için ne düşünüyorsun acaba :) Bu arada tapmaz14 sonuna kadar haklısın bende senin gibi düşünüyorum sohbet dışında boş iş gibi geliyor bana :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Doğrusu linkedin iş dünyası için sosyal medya niteliğinde ama sizin sosyal medyadan beklentileriniz neler

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim bekletilerim biraz daha sessiz olan bir sosyal medya her şeyden haberim olucağım ve 5 10 yasındaki şahsiyetlerle muhatap olmamak daha olgun kisileri görebilceğim bir sosyal medya umarım anlaşılmıştır

T-Hunter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Twitter kullan Face çok saçmaladı yok durum beğenmeler vs vs kime baksam +100 durumu eskiden böyle değildi hile kullanıp kendini fame sanan tipler çok bir havaları var aman aman :D Twitterda en azından karşılıklı takipten başka birşey yok tabi famelerin dmde konustukları "karsılıklı rt" atma mevzusu hariç onlarda hesabı öyle kasıyor gerçi hile değil doğal yol yani Twitter mantıklı kullan dostum :D