Hangi Soğutucuyu Alayım?

Bu konuyu okuyanlar

SzMassagre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper laptopumda GTA 5 gibi oyunlarda işlemci sıcaklığı 90 dereceyi buluyor. Bütçem 75-100 arası, bunlardan hangisini önerirsiniz?

Tx Ergo500:TX Ergo500 5 Fanlı Oyuncu Notebook Soğutucu Stand Fiyatı

Tx Red Alert 6:Tx Red Alert 6 Fanlı Oyuncu Notebook Soğutucu (TXACNBRED) Fiyatı

Addison 505:Addison Anc-505 5*Mavi Led Fan 2*Usb 6 Farklı Kademe Ayarı Fiyatı

Addison 606:Addison ANC-606 2*Fan Ledli 2* Usb Port Notebook Soğutucu Fiyatı

Bunlardan en iyi olanını alsam sizce işe yarar mı? Bunlar dışında en iyi diyebileceğiniz varsa max. 100 TL'ye kadar önerilerinizi bekliyorum.

Laptop Kasam:
yqyXMk.jpg

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Termal macun yenilemesi yaptınmı ve soğutucu fanı temizledinmi bunları yaparsan soğutucu almana gerke kalmayabilir

SzMassagre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni aldim, sorduğumda yapıldı dediler.

nzm.gld06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Casper laptopumda GTA 5 gibi oyunlarda işlemci sıcaklığı 90 dereceyi buluyor. Bütçem 75-100 arası, bunlardan hangisini önerirsiniz?

Tx Ergo500:TX Ergo500 5 Fanlı Oyuncu Notebook Soğutucu Stand Fiyatı

Tx Red Alert 6:Tx Red Alert 6 Fanlı Oyuncu Notebook Soğutucu (TXACNBRED) Fiyatı

Addison 505:Addison Anc-505 5*Mavi Led Fan 2*Usb 6 Farklı Kademe Ayarı Fiyatı

Addison 606:Addison ANC-606 2*Fan Ledli 2* Usb Port Notebook Soğutucu Fiyatı

Bunlardan en iyi olanını alsam sizce işe yarar mı? Bunlar dışında en iyi diyebileceğiniz varsa max. 100 TL'ye kadar önerilerinizi bekliyorum.

Laptop Kasam:
yqyXMk.jpg
Eğer soğutucu istiyorsan TX ergo500 modelini alabilirsin hem bende kullandım ve çok iyi soğutuyor çoğu tanıdığımda da var bir sorun çıkarmaz.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Bu gösterdiğin ürünler hep plastik ayaklı ve bağlantı noktaları çok çabuk bozulabilen soğutucular. Herhangi birini alsan bile çok zaman geçmeden mutsuz olabilirsin.

SzMassagre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer soğutucu istiyorsan TX ergo500 modelini alabilirsin hem bende kullandım ve çok iyi soğutuyor çoğu tanıdığımda da var bir sorun çıkarmaz.
Teşekkürler.
Bu gösterdiğin ürünler hep plastik ayaklı ve bağlantı noktaları çok çabuk bozulabilen soğutucular. Herhangi birini alsan bile çok zaman geçmeden mutsuz olabilirsin.
Bu fiyat bandinda daha iyisi var mıdır?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Peki bunlardan birini seçsen hangisi olurdu f/p olarak

Ben olsam vakumlu notebook soğutucularından birini alırdım , çünkü bende yıllar önce sizin baktığınız tarz bir ürün aldım (trust markaydı) , 1-2 yıl içinde plastik ayakları kırıldı , usb bağlantı noktalarında temassızlıklar oldu vesayre bir daha o topa girmem. Daha önce hiç vakumlu notebook soğutucusu denemedim ama değişik bir deneyim olabilir :D

SzMassagre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben olsam vakumlu notebook soğutucularından birini alırdım , çünkü bende yıllar önce sizin baktığınız tarz bir ürün aldım (trust markaydı) , 1-2 yıl içinde plastik ayakları kırıldı , usb bağlantı noktalarında temassızlıklar oldu vesayre bir daha o topa girmem. Daha önce hiç vakumlu notebook soğutucusu denemedim ama değişik bir deneyim olabilir :D
Onlardan hangisini önerirsiniz?

SzMassagre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün içinde alacağım da hangisini alayım, TxErgo500 işimi görür mü?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Soğutucular bir kaç derece fark ettirir çünkü cihazın altında hava kanalları küçük ancak alt kapağı çıkarıp o şekilde kullanılarsa soğutucuyla birlikte kullanırsa sıcaklık düşecektir..

SzMassagre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Soğutucular bir kaç derece fark ettirir çünkü cihazın altında hava kanalları küçük ancak alt kapağı çıkarıp o şekilde kullanılarsa soğutucuyla birlikte kullanırsa sıcaklık düşecektir..
Bu haliyle 90'ın altını görür müyüm GTA5'te çünkü nadiren 90 üstüne çıkıyor ben 90 üstü görmek istemiyorum, GPU 75'lerde, o normal ama CPU çok yükseliyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
plastik alma 6 ay-18 ay arası dağılıyor tx çöp çıktı.

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
o çok riskli anakarta dirkt darbe ağır hasara sebeb olur...

Son mesajlar