Hangi satıcı sizce ?

Bu konuyu okuyanlar

ismailduran14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler iphone 6s almak istiyorum da iki satıcı arasında kaldım biri hepsiburada birisi gittigidiyorda cok başarılı bir satıcı sizce hangisi ?

Screenshot_2017-06-18-01-39-24.jpg

Screenshot_2017-06-18-01-39-34.jpg

Son düzenleyen moderatör:

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Beyler iphone 6s almak istiyorum da iki satıcı arasında kaldım biri hepsiburada birisi gittigidiyorda cok başarılı bir satıcı sizce hangisi ?

Gitti gidiyordaki satıcının puanı ve yorumu iyi.
Ayrıca 20 tl ucuz olduğu gibi chip para hediyesi var.

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Hepsiburada yı bilmem ama gittigidiyor dan çok ütün altmışlığım var. site seni güvence altına alıyor bir nevi. Atıyorum ürünü sipariş ettin ürün gelipte sen onay verene kadar parayı satıcıya aktarmıyor. Paran güvence altında oluyor!!

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hepsiburada cihazı kendi satıyor sanırım beğenmeyip iade edicem dersen önünde daha büyük bir satıcı olur .

ismailduran14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hepsiburadadan aldim bugun teslimat ile ama urun kargoda hala gelmedi pazar gunu siparis verdim o gun aksam gelmesi gerekiyordu gelmedi urun hala kargoda gözüküyor kendi kargo firmasi ariyorum onlar adina ozur diliyorum falan bu durum hakkinda bilgi seyi açıyorum falan diyolar surekli ama değişen bisey yok para iadesi istedim hala bekliyorum yardım edin

İnan İriz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar hepsiburadadan aldim bugun teslimat ile ama urun kargoda hala gelmedi pazar gunu siparis verdim o gun aksam gelmesi gerekiyordu gelmedi urun hala kargoda gözüküyor kendi kargo firmasi ariyorum onlar adina ozur diliyorum falan bu durum hakkinda bilgi seyi açıyorum falan diyolar surekli ama değişen bisey yok para iadesi istedim hala bekliyorum yardım edin

2-3 gün bekletilebilirsin hepsiburada bugün içerisinde kargo bilgisi verebilir ama kargo ne zaman getirir ? 2-3 günü bulacaktır ?

Geldimi telefon ?