Hangi Saati Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

EnchantedSlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaslar

Akıllı saat almak istiyorum sizce hangisini almaliyim telefonum galaxy s4 moto 360 almak istiyorum ama vatan computer yada teknosada olmadigi icin alamicam saat oneriniz varmi ?

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ben motorola moto 360 kullanıyorum çok da memnunum şöyle ki 1 ay kadar oldu şarjı 2 gün bazen 3 gün gidiyor 5,0 güncellemesinden spnra çok iyi oldu tavsiye derim bence alınabilecek en güzel akıllı saat

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Haberi bugün görmüştüm, konuyu görünce ilk bu geldi aklıma :) Ne vereyim abime :)

vucuduna-sarili-239-saatle-sinir-kapisinden-gecmeye-calistilar1.jpg

Sınır kapısından vücutlarına sarılmış tam 239 saatle geçmeye çalıştı! | Haber Revizyon Ajans

uygargurgenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yurtdışından alma şansın varsa moto 360 derim fiyat açısından uygun ve işlevleri güzeldir ebay e bi bak derim yada aliexpress e

orkansipahi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çıktığı günden beri GEAR S kullanıyorum harika bir cihaz şüphesiz tavsiye ediyorum içinde bulunan tizen işletim sistemi ve sıvıya karşı dayanıklılık tabi büyük bir tercih meselesi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba Arkadaslar

Akıllı saat almak istiyorum sizce hangisini almaliyim telefonum galaxy s4 moto 360 almak istiyorum ama vatan computer yada teknosada olmadigi icin alamicam saat oneriniz varmi ?

Çıktığı günden beri GEAR S kullanıyorum harika bir cihaz şüphesiz tavsiye ediyorum içinde bulunan tizen işletim sistemi ve sıvıya karşı dayanıklılık tabi büyük bir tercih meselesi

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
Moto 360 yada Apple Watch []

felixasas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 5 ile tanıtılacak olan bir saat var diğerlerinden farklı olarak sağa sola dönebilecekmiş sanırım bir kaç gün bekleyip görmeye değer

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Apple watch alamaz. Çünkü Android kullanıyor.
Ben apple watch alacağım fakat yeni iPhoneların tanıtılması bekliyorum belki yeni modeli çıkar.

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Moto360 varken Apple watch çöpü alınmaz hem ırkçı hemde kullananı yakıyor 205mAh batarya ile 3~4saat batarya süresi var çöp...

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bence daha alınmaz bunlar. casiodaki gibi tough solar özelliği filan gelmeden de almam. adam gibi bir şekle gelmesi içinde birkaç sene geçmesi gerek gibi.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Moto360 varken Apple watch çöpü alınmaz hem ırkçı hemde kullananı yakıyor 205mAh batarya ile 3~4saat batarya süresi var çöp...

Kullanmadan neye göre 3 4 saat diyorsun. Rahat 1 gün gidiyor. Saat bu sonuçta telefon gibi her dakika oyun oynayayım, tapatalk'a gireyim yokki. Android neyse Moto 360'da o.

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kullanamıyorsun ki... tepesi çok kullanışsız vasat... çöp... pahalı ve iğrenç...

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En iyisi casio nun dijital saatleridir.Termometre, pusula, hesap makinesi vb. Özellikleri var

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
3-4 saat mi? Sen yaşama. Rica ediyorum. Kendini camdan atar mısın?
AppleWATCH'ın bataryası en az 2 gün gidiyor.

Siz çok yanlış gelmişsiniz. Adam gelmiş burada Casio öneriyor ya.
Bi kere kullanım alanları çok farklı. AppleWATCH ile, kolunuzdan Tweetlerinize bakabiliyorsunuz. ApplePay ile ödeme yapabiliyorsunuz. Mail gönderebiliyorsunuz. Arama yapabiliyorsunuz. Uygulama mağazası çok geniş, binlerce uygulaması var. Müzik dinleyebiliyorsunuz. Mesaj gönderebiliyorsunuz. Tasarımı oldukça güzel. Hafif ve suya dayanıklı. Başka bir çok özelliği var. Fiyatıda çok da abartılanlar kadar yüksek değil.
Siz pahalı saat görmemişsiniz. Ben Amazon'da, $795.000 fiyat biçilen normal bir saat gördüm. Bak normal saat. AppleWATCH'ın fiyatı ne kadar, en düşük modeli hesaplayalım: $299.
biraz mantıklı düşünün. Lütfen.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Her saniye bakmıyorum hocam ama meşgul birisi olarak sürekli bildirimler mailler geliyor.Eğer meşgul birisi değilsen bile taş çatlasa 1.5 gün hocam daha fazla gitmez.
Hocam, 2.57'den itibaren ortalama 30 sn. falan izlemeni rica ediyorum.

[video=youtube;V3KJuuausM4]http://www.youtube.com/watch?v=V3KJuuausM4[/video]

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
3-4 saat mi? Sen yaşama. Rica ediyorum. Kendini camdan atar mısın?
AppleWATCH'ın bataryası en az 2 gün gidiyor.

Siz çok yanlış gelmişsiniz. Adam gelmiş burada Casio öneriyor ya.
Bi kere kullanım alanları çok farklı. AppleWATCH ile, kolunuzdan Tweetlerinize bakabiliyorsunuz. ApplePay ile ödeme yapabiliyorsunuz. Mail gönderebiliyorsunuz. Arama yapabiliyorsunuz. Uygulama mağazası çok geniş, binlerce uygulaması var. Müzik dinleyebiliyorsunuz. Mesaj gönderebiliyorsunuz. Tasarımı oldukça güzel. Hafif ve suya dayanıklı. Başka bir çok özelliği var. Fiyatıda çok da abartılanlar kadar yüksek değil.
Siz pahalı saat görmemişsiniz. Ben Amazon'da, $795.000 fiyat biçilen normal bir saat gördüm. Bak normal saat. AppleWATCH'ın fiyatı ne kadar, en düşük modeli hesaplayalım: $299.
biraz mantıklı düşünün. Lütfen.
atma test süreleri ortalama 3~4 saat bir kaç incelemede yazdılar ilk eleştirilen batarya ırkçı olması ve kullanıcının kolunda yanığa sebeb olmasıda başka defosları... tek patlamadı...

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
[MENTION=465243]GORT[/MENTION]
Hocam, 2.57'den itibaren ortalama 30 sn. falan izlemeni rica ediyorum.

[video=youtube;V3KJuuausM4]http://www.youtube.com/watch?v=V3KJuuausM4[/video]
Sende izle 2.57'den itibaren ortalama 25 sn. falan.
Adam ne diyor, şarjı 2 gün giden saatim diyor değil mi?