Hangi operatörün telefonu alınmalı?

Bu konuyu okuyanlar

Ftapon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu şöyle;
Operatörler taahhütle telefon satıyorlar zaten biliyorsunuzdur. Arkadaşımın oradan bir telefon alma ihtimali var. Türktelekom ya da Türkcell den olacak. İyi oyun oynatacak , iyi bir kamerası olacak (Derinlik efekti v.s) , bataryası uzun gidecek , stabil olacak(3-4 sene gidecek).

Kendisinin istediği model Casper via f1 ama Casper'ın sorunları malum.
Birde hepsinden önemlisi SAMSUNG olmayacak. Kendisi Samsung düşmanı.

Önerilerinizi bekliyorum.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Merhaba kendim Türk Telekom bayiisinde çalışıyorum ve güncel lansman ve tanıtımlara katılıyorum kendi telefonumda olan Huawei P10'u tavsiye ediyorum. Eğer bütçe olarak P10'a bütçeniz yetersiz gelirsen Huawei P9 Lite 2017 veya P10 lite alabilirsiniz. Araştırabilirsiniz.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Konu şöyle;
Operatörler taahhütle telefon satıyorlar zaten biliyorsunuzdur. Arkadaşımın oradan bir telefon alma ihtimali var. Türktelekom ya da Türkcell den olacak. İyi oyun oynatacak , iyi bir kamerası olacak (Derinlik efekti v.s) , bataryası uzun gidecek , stabil olacak(3-4 sene gidecek).

Kendisinin istediği model Casper via f1 ama Casper'ın sorunları malum.
Birde hepsinden önemlisi SAMSUNG olmayacak. Kendisi Samsung düşmanı.

Önerilerinizi bekliyorum.
Gitsin tefeciden ayfon alsın. Pardon ne ya ne tefecisi operatörden bende bu aralar hep yanlış yazar oldum.

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Bu ülkenin bu hale gelmesinin en büyük sebebi yine halktır.

Tefecilerden telefon ala ala 5000TL'yi aştı telefon fiyatları, yazıklar olsun.

Oyun oynayacakmış da telefon alacakmış.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
oparatörlerin yaptıgı telefonları almayın pişman olursunuz

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
operatör telefonlar biraz dandik oluyor, yukarıda bahsedilen Huawei , xiaomi veya one+ telefonları tercih edilebilir

Ftapon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
operatör telefonlar biraz dandik oluyor, yukarıda bahsedilen Huawei , xiaomi veya one+ telefonları tercih edilebilir
Bahsettiğim öyle değil. Operatör'ün sattığı Huawei, Casper,Samsung gibi telefonlar
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba kendim Türk Telekom bayiisinde çalışıyorum ve güncel lansman ve tanıtımlara katılıyorum kendi telefonumda olan Huawei P10'u tavsiye ediyorum. Eğer bütçe olarak P10'a bütçeniz yetersiz gelirsen Huawei P9 Lite 2017 veya P10 lite alabilirsiniz. Araştırabilirsiniz.
Şu anda erişim yok o yüzden bakamıyorum ama TT müşterisiymiş arkadaşım. 36 ay taahhütle p10 ayda kaç tl'ye geliyor?
Yanlış anlamışsınız. O türlü telefonlar değil. Casper, Huawei, Samsung v.b. satılan telefonlardan bahsediyorum
Yanlış anlamışsınız. O türlü telefonlar değil. Casper, Huawei, Samsung v.b. satılan telefonlardan bahsediyorum
Bu ülkenin bu hale gelmesinin en büyük sebebi yine halktır.

Tefecilerden telefon ala ala 5000TL'yi aştı telefon fiyatları, yazıklar olsun.

Oyun oynayacakmış da telefon alacakmış.
Konu tefecilere nasıl geldi F1kan isimli kullanıcı yanlışlıkla yazmış tefeciyi, Ne bu şiddet bu celal!

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Casper alınmaz taahütle telefon hiç alınmaz samsung düşmanlığınında nerden geldiğininbilemiyorum tam bir bütçe yazarsan sana daha uygun ve iyi telefonlar önerebiliriz.

Ftapon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En fazla 2000 tl olabilirmiş. Ama nakit durumu olmadığı operatörlerin taahhütlü taksit mevzusuna bakıyor.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Bahsettiğim öyle değil. Operatör'ün sattığı Huawei, Casper,Samsung gibi telefonlar

Şu anda erişim yok o yüzden bakamıyorum ama TT müşterisiymiş arkadaşım. 36 ay taahhütle p10 ayda kaç tl'ye geliyor?

Faturaya ek 36 ay taahhütten 114TL'ye geliyor ancak 12 ay alırsan nakit fiyatına taksit var.

Ftapon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Faturaya ek 36 ay taahhütten 114TL'ye geliyor ancak 12 ay alırsan nakit fiyatına taksit var.
İnternet müşterisi veya Hat müşterisi olması fark ediyor mu? Kapatmayı düşündükleri bir hatları varmışta.