Hangi Müzik Platformu Daha Kullanışlı?

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Ben spotify diyorum çünkü sadece onu kullanıyom :D sizin düşüncelerinizi de almak isterim deezer apple music vb.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
freezer kullanıyorum deezer için açık kaynak altarnatif flac ses kalitesi desteğide var ve en önemlisi beleşşş :)

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ben direk youtube den dinliyorum

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Paralı değil mi?
Ücretli Premium yükseltmeside var ama kullanmak zorunda değilsiniz. Bilgisayarda premium olmadan kullanmak hiç problem çıkartmıyor 1 yıldır premium değilim :D
Mobilde premiumsuz çok kötü oluyor çünkü müzik değiştiremiyosun karışık çalıyor kafasına göre :p

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Paralı değil mi?
Değil. Ücretsiz versiyonunda 15 şarkıda bir arada reklam çıkıyor. Paralı olsa bu kadar kullanıcısı olmazdı. Ama mobil spotify para vermez iseniz çok kötü.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yani benim premiuma verecek param yok o yüzden android oyun club sağolsun
Öğrenciye ayda 9 TL. Öğrenciysen, belgenle birlikte abonelik alabilirsin. Aynı durum YT Music için de geçerli bu arada. Hatta YouTube 8 TL alıyor diye biliyorum.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Youtube müzik kullanıyorum. En zengin arşiv onda.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Youtube Normalde alayına Yeter ama Arkaplanda Calmadiği için Herseyi Bozuyor, Spotify ve Benzeri Uygulamaların Kazancı Burdan Kaynaklı Yoksa Icerık olarak Youtubeden Ustun değiller..

Kullanıcı olarak en Hosa Gıden seydir arkaplana atıp Gerıden karısık calması,Ekrana Elın değip veya Örnek "Bır Pantalon Icınde Telefon kumasa degmesı sonucu durması" Dınledıgın Sarki Sınır Bozucu oluyor, Spotıfy Bu konuda ıyı ama Icerık olarak Hıc bırı Youtubeden ıyı değil..

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Youtube Normalde alayına Yeter ama Arkaplanda Calmadiği için Herseyi Bozuyor, Spotify ve Benzeri Uygulamaların Kazancı Burdan Kaynaklı Yoksa Icerık olarak Youtubeden Ustun değiller..

Kullanıcı olarak en Hosa Gıden seydir arkaplana atıp Gerıden karısık calması,Ekrana Elın değip veya Örnek "Bır Pantalon Icınde Telefon kumasa degmesı sonucu durması" Dınledıgın Sarki Sınır Bozucu oluyor, Spotıfy Bu konuda ıyı ama Icerık olarak Hıc bırı Youtubeden ıyı değil..
Youtube premium alırsanız hem reklamlar kayboluyor hemde arka planda oynatıyor.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Spotify kullanıyorum. Youtube nedense oynatma listelerinde kasıyor, akıcı bir geçiş olmadığı için sinirimi bozuyor o yüzden Spotify kullanıyorum.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
Ben telefonda youtube music kullanıyorum uzunca bir süre spotify kullanmıştım.
yt music'in artı yanı neredeyse aradığınız her şarkı var adeta çöplük gibi:) ve isterseniz şarkının klibini de izleyebiliyorsunuz.
İlk başlarda algoritması kötüydü dinlediğin tarzda müzik öneremiyordu ama şimdi düzelttiler

Kullanışlılık olarak spotify daha iyiydi sanki yada ben ona alıştığım için öyle geliyor da olabilir.
tam karar veremedim ama zaten bir müzik uygulamasını kullanmak ne kadar zor olabilir :)

Son düzenleme:

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
1 kere premium aldım bitti fakat reklam çıkmıyor o yüzden spotify

Son mesajlar