Hangi Mobil İşletim Sistemini Beğeniyorsunuz?

Hangi mobil işletim sistemini beğeniyorsunuz?

• İOS'ten şaşmam ben.

Kullanılan: 10 29.4%
  • Android gibisi var mı?

Kullanılan: 19 55.9%
  • Tabii ki Windows.

Kullanılan: 5 14.7%

• Kullanılan toplam oy
    34

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
bana androidden daha çok değişen bişi söylermisin
Hocam diyorum onu bunu Boşver elim o otg desteği gibi fantastik özellikleri vermeden iosa ısınmam çok zor
Ozellestirmiyorsun beni çok sıkıyor 3 sayfaya tıkılıp kalmak sıkıyor yani bunalıyorum ios kullanırken ben

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Artık androide linux (ubuntudan kaliye kadar) kurulabiliyor androidin geleceği çok iyiye gidiyor

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Artık androide linux (ubuntudan kaliye kadar) kurulabiliyor androidin geleceği çok iyiye gidiyor
Yani ANDROİD iyi bir atak yaptı desene belki gözüme girer.;):)Umarım HTC'ye gelir o zaman HTC'ye geçme ihtimalim olur belki.

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
androidın linux zaten ubuntuya geçilir ama ubuntudan androide geçilirmi orasıni bilemem

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Htc One'ı kullandım Sony Xperia e4g'yi ve bir iki tane Android daha ama Htc ve Sony'nin yerini tutan olmadı o hoparlörler mükemmeldi.Sony'nin kulaklıkları.:)
Xperia e 4g bizde de var babam kullanıyor illet biz cihaz.Htc one de baya eski bir cihaz açıkçası beni yanıltmadın iyi bir android kullanmamışsın :)

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Amiral gemisi olduğu sürece hiçbir işletim sistemi üzmez bence . Windows'un market sorunu düzelene kadar üzer .

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
android ubuntu gibi bişey
linux dağıtımlarından diyelim
android ubuntu gibi linuxla yapılmıs
tahminimce geçilir nasıl olacagını bilmiyorum
Android den ubuntuya geçemezsiniz çünki biri deskop için yazılmış diyeri mobil için yazılmıştır ama bağzı üreticiler bu masaüstü sürümlerini mobile entegre ederek işletim sisteminin üzerinde çalışmasını sağlayabiliyor

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Pek sanmıyorum çünkü hiçbir şekilde politikasında düzeltme yapmadı.Umarım batmaz.:(
HTC'nin batmayacağından eminim.Satışları düşük olsa bile gayet güzel telefonları var.Sadece biraz reklam gerek.Hepsi o.Yoksa androidin bence en iyisi HTC gerek sesiyle tasarımıyla falan.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
HTC'nin batmayacağından eminim.Satışları düşük olsa bile gayet güzel telefonları var.Sadece biraz reklam gerek.Hepsi o.Yoksa androidin bence en iyisi HTC gerek sesiyle tasarımıyla falan.
Tabi ki tasarım ödüllü telefondur ne yaparsan yap hoparlörleri kapanmayan tek telefon.:)

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Android den ubuntuya geçemezsiniz çünki biri deskop için yazılmış diyeri mobil için yazılmıştır ama bağzı üreticiler bu masaüstü sürümlerini mobile entegre ederek işletim sisteminin üzerinde çalışmasını sağlayabiliyor

ubuntunun mobil sürümü çıkmıs zaten meızunun bi telefonunda ubuntu yuklu

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Telefonda android, tablette ios, pc de windows favorilerim ;)